Zbavte se závislostí: Víme, které minerály vás udrží v sedle sebekontroly

 zavislosti pomoc kameny
 

Ti, kdo si procesem zbavování se závislostí prošli, velmi dobře znají myšlenky, které se honí hlavou. Kolik výmluv a kliček je schopná naše kreativní mysl vymyslet a dostat se ke své oblíbené pochoutce. V těchto chvílích je potřeba napnout naše psychické síly a neustále si opakovat důvody, proč chceme přestat. Magické kameny nám mohou pomoci nejen s pocity nervozity, napětí a podrážděnosti, ale posílí naší vůli a sílu sebeovládání.

Očistná síla ametystu

Silné očistné síly ametystu nám pomůžou odplavit z těla zbytky návykových látek a jeho vibrace rezonují s centry našeho uvědomění.

ametyst kámen

Tento fialový krystal upevní naše postoje a rozhodnutí, za kterými si budeme stát jak před názory našeho okolí, tak před naším čertíkem na rameni, lákajícím nás na myšlenku "tak pro jednou se přeci nic nestane".

KOUPIT AMETYST ZDE

Tip: 
Skoncujte nadobro s kouřením!

Obsidián poskytne stabilní podporu

Obsidán vznikl při prudkém roztavení a zchlazení horniny v sobě skrývá neobyčejně mnoho energie. A to takové, kterou právě lidé procházející životními zkouškami potřebují.

obsidián kámen

Obsidián pomáhá uvědomování si pravdy. Odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny, slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit. Nabízí způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností a tím nás obsidián podněcuje k dalšímu růstu. Během celého procesu nám poskytuje stabilní podporu. Dokáže zablokovat duševní útoky a odstraňuje negativní duchovní vlivy.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE

Jak na špatné návyky

Hematit je velmi silný minerál, který bojuje se špatnými návyky ve všech směrech. Je často doporučován i dětem, které ho nosí jako přívěsek ve tvaru želvy nebo jako příjemný náramek. Hematit pomáhá také bojovat proti přejídání a kouření.

kámen hematit závislosti

KOUPIT HEMATIT ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení