Zbavte se závislostí: Víme, které minerály vás udrží v sedle sebekontroly

 
 

Ti, kdo si procesem zbavování se závislostí prošli, velmi dobře znají myšlenky, které se honí hlavou. Kolik výmluv a kliček je schopná naše kreativní mysl vymyslet a dostat se ke své oblíbené pochoutce. V těchto chvílích je potřeba napnout naše psychické síly a neustále si opakovat důvody, proč chceme přestat. Magické kameny nám mohou pomoci nejen s pocity nervozity, napětí a podrážděnosti, ale posílí naší vůli a sílu sebeovládání.

Očistná síla ametystu

Silné očistné síly ametystu nám pomůžou odplavit z těla zbytky návykových látek a jeho vibrace rezonují s centry našeho uvědomění.

ametyst hrot

Tento fialový krystal upevní naše postoje a rozhodnutí, za kterými si budeme stát jak před názory našeho okolí, tak před naším čertíkem na rameni, lákajícím nás na myšlenku "tak pro jednou se přeci nic nestane".

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Tip: 
Skoncujte nadobro s kouřením!

Obsidián poskytne stabilní podporu

Obsidán vznikl při prudkém roztavení a zchlazení horniny v sobě skrývá neobyčejně mnoho energie. A to takové, kterou právě lidé procházející životními zkouškami potřebují.

Obsidián pomáhá uvědomování si pravdy. Odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny, slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit. Nabízí způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností a tím nás obsidián podněcuje k dalšímu růstu. Během celého procesu nám poskytuje stabilní podporu. Dokáže zablokovat duševní útoky a odstraňuje negativní duchovní vlivy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Čtěte také:
Změňte své nezdravé stravovací návyky!

Jak na špatné návyky

Hematit je velmi silný minerál, který bojuje se špatnými návyky ve všech směrech. Je často doporučován i dětem, které ho nosí jako přívěsek ve tvaru želvy nebo jako příjemný náramek. Hematit pomáhá také bojovat proti přejídání a kouření.

hematit závislost na

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Autor článku: Svět Minerálů