Zbavte se závislostí s pomocí magických kamenů. Udrží vás v sedle sebekontroly.

Potřebujete se zbavit závislostí? Pak čtěte následující článek

Ti, kdo si procesem zbavování se závislostí prošli, velmi dobře znají myšlenky, které se honí při "odvykačce" hlavou. Kolik výmluv a kliček je schopná naše kreativní mysl vymyslet a dostat se ke své oblíbené pochoutce. V těchto chvílích je potřeba napnout naše psychické síly a neustále si opakovat důvody, proč chceme přestat. Magické kameny nám mohou pomoci nejen s pocity nervozity, napětí a podrážděnosti, ale posílí naší vůli a sílu sebeovládání.

Ametyst

je pro toto užití ideálním krystalem. Jeho silné očistné síly nám pomůžou odplavit z těla zbytky návykových látek a jeho vibrace rezonují s centry našeho uvědomění. Tento fialový krystal upevní naše postoje a rozhodnutí, za kterými si budeme stát jak před názory našeho okolí, tak před naším čertíkem na ramení, lákajícím nás na myšlenku "tak pro jednou se přeci nic nestane".

Černý obsidián 

o němž zpívá jeden známý český hudebník, se doporučuje používat pod dohledem zkušených léčitelů. Minerál, který vznikl při prudkém roztavení a zchlazení horniny v sobě skrývá neobyčejně mnoho energie. A to takové, kterou právě lidé procházející životními zkouškami potřebují. Obsidián pomáhá uvědomování si pravdy. Odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny, slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit. Nabízí způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností a tím nás obsidián podněcuje k dalšímu růstu. Během celého procesu nám poskytuje stabilní podporu. Dokáže zablokovat duševní útoky a odstraňuje negativní duchovní vlivy.

 

Onyx

Pro posílení sebekontroly a stabilizace vašeho rozpolceného já můžete využít vlastností onyxu  Ten celkově zvyšuje schopnost sebekontroly. Působí jako duševní tonikum, které snižuje jinak zcela ochromující strach a obavy. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím. Udržuje v těle rovnováhu energií jin a jang.

Při překonávání závislostí rozhodně držíme palce.