Červenec: Novoluní ve znamení Raka ujasní vaše dlouhodobá váhání

novoluní červenec 2021 měsíc

Přichází krásné období Měsíce plné nových začátků. Červencové novoluní ve znamení Raka se dostane do této fáze v sobotu 10. července 2021 a pomůže Vám rozhodnout dlouhodobé váhání a nejasnosti. Připravte se a dosáhněte svého cíle a snu pomocí kamenů a krystalů.

Nerozhodnost

Bronzit ve svém majiteli probouzí odvahu, laskavost a sebepřijetí. Pomáhá přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítáme. Bronzit u nás koupíte v podobě placičky, kamene do ruky, náhrdelníku nebo náramku ve všech podobách.

bronzit kámen, novoluní

KOUPIT BRONZIT VE VŠECH JEHO PODOBÁCH ZDE

Motivace

Dodejte si plnou dávku motivace během silného období Novoluní a pusťte se pomocí septárie do nového projektu, práce nebo objevování dosud neznámého směru v životě. Septárie pomáhá k odstraňování negativních energií, rozvíjí kariéru a podporuje motivaci ke spuštění čehokoliv nového.

septárie, motivace, kreativita

KOUPIT VZÁCNOU SEPTÁRII ZDE  

Období početí

Říká se, že Novoluní je nejsilnější období pro početí. Plánujete miminko a nedaří se Vám otěhotnět? Uklidněte svoji psychiku silnými kameny, které podporují mateřství, psychiku a plodnost. Mezi tyto kameny patří: 

neplodnost

KAMENY A ŠPERKY PRO PODPORU PLODNOSTI A MATEŘSTVÍ

Odvaha

Dodejte si odvahu pomocí tygřího oka, které Vás zbaví nepřátelských a negativních myšlenek. Celkově podpoří Vaše myšlení v tom něco změnit a zažene všechny překážky, které vám brání k tomu životnímu kroku.

tygří oko

KOUPIT KAMENY TYGŘÍHO OKA ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva