Extra zářící úplněk přinese strach a obavy, které zklidníte pomocí těchto kamenů

červenec úplněk

Červencový úplněk v roce 2021 se na obloze objeví 24. července ve znamení Vodnáře. Je také nazýván Jelení úpněk, kdy v této roční době samci jelenů shazují parohy a nahrazují novými. Velmi běžný název pro červencový úplněk je také Bouřkový úplněk, který je doprovázen blesky a silnou bouřkou.

Související článek:

V tomto úplňkovém období se budeme cítit stejně jako během bouřky. Před bouřkou budeme bez nálady a ve stresu a během bouřky budeme cítit nejistotu a strach. Dodejte si klid a energii pomocí těchto silných kamenů!

Uklidnit náladu a emoce

Avanturín oranžový vám dodá potřebný vnitřní klid a příjemně ztiší nadměrné emoce, které se velmi často mění na křik a hněv.

kámen avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Potlačit strach

Ametrín v sobě ukývá sílu, která vám pomůže potlačit strach, nejistoty a pomůže při depresi či nervozitě. Je velmi vhodný pro hlubokou meditaci a navození klidu.

kámen ametrín

KOUPIT AMETRÍN ZDE

Nabít se energií

Křišťál v sobě ukrývá obrovskou sílu, která umí vyrovnat emoce a uvolnit prostor pro dokonalé nabití těla i duše. Vemte si do ruky tromlovaný kámen nebo křišťálový hrot a zhluboka se nadýchněte a nechte se naladit tou nejsilnější pozitivní energií.

náramek z křišťálu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Pozitivní po bouřce

Rubín zoisit využije vaše dokonalé pozitivní naladění k dosažení plánů a cílů. Zažehne ve vás nadšení a ukáže správnou cestu životem.

náramek z minerálu rubín

KOUPIT RUBÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva