Extra zářící úplněk přinese strach a obavy, které zklidníte pomocí těchto kamenů

červenec úplněk

Červencový úplněk v roce 2021 se na obloze objeví 24. července ve znamení Vodnáře. Je také nazýván Jelení úpněk, kdy v této roční době samci jelenů shazují parohy a nahrazují novými. Velmi běžný název pro červencový úplněk je také Bouřkový úplněk, který je doprovázen blesky a silnou bouřkou.

Související článek:

V tomto úplňkovém období se budeme cítit stejně jako během bouřky. Před bouřkou budeme bez nálady a ve stresu a během bouřky budeme cítit nejistotu a strach. Dodejte si klid a energii pomocí těchto silných kamenů!

Uklidnit náladu a emoce

Avanturín oranžový vám dodá potřebný vnitřní klid a příjemně ztiší nadměrné emoce, které se velmi často mění na křik a hněv.

kámen avanturín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Potlačit strach

Ametrín v sobě ukývá sílu, která vám pomůže potlačit strach, nejistoty a pomůže při depresi či nervozitě. Je velmi vhodný pro hlubokou meditaci a navození klidu.

kámen ametrín

KOUPIT AMETRÍN ZDE

Nabít se energií

Křišťál v sobě ukrývá obrovskou sílu, která umí vyrovnat emoce a uvolnit prostor pro dokonalé nabití těla i duše. Vemte si do ruky tromlovaný kámen nebo křišťálový hrot a zhluboka se nadýchněte a nechte se naladit tou nejsilnější pozitivní energií.

náramek z křišťálu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Pozitivní po bouřce

Rubín zoisit využije vaše dokonalé pozitivní naladění k dosažení plánů a cílů. Zažehne ve vás nadšení a ukáže správnou cestu životem.

náramek z minerálu rubín

KOUPIT RUBÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení