Harmonizujte svůj domov pomocí šungitu!

zdravý život

Zdraví je základ života a vy tomu můžete dopomoci jak díky správnému rozmístění nábytku v bytě, tak působením drahých kamenů. K domácí rovnováze vám pomůže šungit, který umí nastolit harmonii v prostoru a umožní nerušený tok energie.

Zdravý život

Podpořte zdravý způsob života tímto krásných kamenem, který je často zaměňován s černým uhlím. Šungit je unikátní, protože jeho stáří je odhadováno na dvě miliardy let a díky tomu má v sobě obrovské množství energie.

šungit náramek

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Elektromagneticé záření

Tento kámen má neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí a je mimořádně vzácný. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, proto ho umístěte v blízkosti televize, na noční stolek vedle mobilního telefonu nebo do práce na stůl a zmírněte toto záření, které vyzařuje z počítačů a ostatní elektroniky. 

šungit pyramida

Zázračná šungitová voda

Šungit harmonizuje prostředí a absorbuje z vody těžké kovy, železité přísady a organické sloučeniny. Šungitová voda se také používá na hojivé účely a k výrobě mastí. Šungitová voda deklaruje protizánětlivé a hojivé účinky u problematické pleti. Vyzkoušejte krystalické harmonické vody!

šungit zdravý život

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva