Harmonizujte svůj domov pomocí šungitu!

zdravý život

Zdraví je základ života a vy tomu můžete dopomoci jak díky správnému rozmístění nábytku v bytě, tak působením drahých kamenů. K domácí rovnováze vám pomůže šungit, který umí nastolit harmonii v prostoru a umožní nerušený tok energie.

Zdravý život

Podpořte zdravý způsob života tímto krásných kamenem, který je často zaměňován s černým uhlím. Šungit je unikátní, protože jeho stáří je odhadováno na dvě miliardy let a díky tomu má v sobě obrovské množství energie.

šungit náramek

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Elektromagneticé záření

Tento kámen má neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí a je mimořádně vzácný. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, proto ho umístěte v blízkosti televize, na noční stolek vedle mobilního telefonu nebo do práce na stůl a zmírněte toto záření, které vyzařuje z počítačů a ostatní elektroniky. 

šungit pyramida

Zázračná šungitová voda

Šungit harmonizuje prostředí a absorbuje z vody těžké kovy, železité přísady a organické sloučeniny. Šungitová voda se také používá na hojivé účely a k výrobě mastí. Šungitová voda deklaruje protizánětlivé a hojivé účinky u problematické pleti. Vyzkoušejte krystalické harmonické vody!

šungit zdravý život

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení