Kameny, které prozáří domácnost pozitivní energií

Aktuální proměnlivé počasí může působit neblaze na naši psychiku. Sice občas vysvitne sluníčko, ale prudké změny teplot a vydatné deště naší duši nesvědčí. Naštěstí existují některé druhy kamenů, které nám se splínem dokážou pomoct. Ať už je to zlepšení nálady, ochrana před negativní energií, a nebo zlepšení atmosféry ve vaší domácnosti.

Achát pročistí vzduch a navodí atmosféru

Acháty jsou považovány za mocné talismany, které své nositele dokážou chránit před jedy a úrazy. Je dokonce uvedeno, že povzbuzují chuť k životu, sebedůvěru i lásku. 

KOUPIT ACHÁT ZDE

Harmonizujte domov pomocí šungitu

Umístěte pyramidu šungitu ve vaší domácnosti, a nebo kanceláři, kde vytvoří harmonii energií, které proudí kolem vás. Tento kámen má neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí a zejména elektromagnetické záření.

kámen šungit domov

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Kde je ametyst, tam je láska a klid

Ametyst napomáhá při meditacích a uvědomí si všech souvislostí. Jeho hlavní síla spočívá v obnově mentální rovnováhy. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší také strachy, vztek, obavy a zlobu.

kámen ametyst láska domov

KOUPIT AMETYST ZDE

Jaspis, kámen podpory

Jaspis je znám jako poskytovatel opory, pomocník při stresu a přináší vnitřní útěchu ve chvílích, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné. Často se po něm lidé pídí proto, protože dokáže prodlužovat sexuální rozkoš. 

kámen jaspis dekorace

KOUPIT JASPIS ZDE

Dřevěná miska na kameny

Dřevěné misky jsou ideální pro vaše kameny z polodrahokamů. Na našem eshopu najdete různé druhy a velikosti dřevěných misek z Thajska, které vám pomohou vytvořit příjemnou domácí dekoraci.

kameny miska dekorace

KOUPIT MISKY ZDE

Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva