Chraňte svůj domov pomocí silných kamenů

Chraňte proto Váš domov pomocí minerálů. Vybíráme pro Vás minerály, které byste měli po domě nebo bytě rozmístit.

Kde je Ametyst, tam je láska a ochrana

Ametyst pomáhá vymezit hranice. Proto ho doporučujeme umístit ke dveřím nebo oknu. Bude Vás tak chránit od nechtěných návštěv, vloupáním i špatnou energií.
 
 
Související článek:

Sousedské vztahy

Turmalín je králem ochrany domova. Někdy je to se sousedy těžké. A turmalín jasně vymezí hranice. Doporučujeme umístit ho ke vchodovým dveřím. Je to ten minerál, který tzv "musíte mít". Nezapomeňte, že i komunikace je základem mezilidských vztahů.
 
 
 

Odklonění negativních energií

Záhněda je úžasná v ochraně před negativní energií, kterou dokáže odklonit jinam a velmi silně uzemňuje. Doporučujeme umístit co nejvýše, nejlépe v podkroví. Záhněda pak vytvoří ochraný závoj nad celým vaším domovem.
 
 

Domov plný lásky

Růženín je jasná volba. Podporuje lásku a dobré vztahy. Doporučujeme ho proto umístit doprostřed místnosti, aby mohl působit všemi směry.

 

Dokonalý domov

Pro ucelení ochrany doplňte nákup o balíček na ochranu domova, který jsem pro Vás speciálně sestavili v krásném a silném složení. Umístěte ho ke vchodu na háček ke klíčům, pověste ho na kliku a nebo položte do misky na botník.

 

PROHLÉDNOUT VŠECHNY SPECIÁLNÍ BALÍČKY

Jsme tu pro Vás na Facebooku, Instagramu nebo využijte chatovacího okna v dolním pravém rohu.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení