Minerály pro domov. Který kde poslouží a s čím vám pomůže?

 

O prospěšnosti přírody na lidský organismus netřeba debatovat, tedy ani o tom, jak velmi nám mohou pomáhat minerály. Obklopte se jimi i doma a proměňte svůj domov v oázu, kde minerály naplno rozjedou svoji čarovnou moc.

Každý minerál umí jiná kouzla, pro každý tak můžete doma najít své místo. Navíc díky nim získáte neuvěřitelně atraktivní a originální doplněk, který zaujme každou návštěvu! Tak na sebe nechte působit energii minerálů v bytě, domě nebo třeba na zahradě.

Minerály do ložnice

V dnešní uspěchané době není výjimkou, že místo abychom večer usnuli jak zabití, koukáme vyčerpaně do stropu a spánek se ne a ne dostavit. Obklopte se doplňky z minerálů, které vám jednak nádherně vyzdobí ložnici, jednak vám pomohou s energií, zajistí vám klid i ochranu. Takovým doplňkem jsou drúzy a geody.

Drúza je čistě přírodní neopracovaný minerál, který se výborně hodí jako krásná dekorace do bytu, geody potom sice působí zvenčí až obyčejně, když se však otevřou, odkryjí dutou jeskyni s krystaly, které se v nich skrývají.

Například ametystová drúza je opravdu atraktivním doplňkem, skrývá v sobě obrovskou sílu plnou lásky, klidu a ochrany. Co se duše týče, působí na vyrovnanost, pomáhá s obnovou rovnováhy a také posiluje imunitní systém a organismus. Pomáhá také při přepracovanosti, což právě se špatným usínáním může souviset.

Pokud dáváte přednost křišťálu, i tak vám v ložnici může posloužit drúza. Ta křišťálová dokonale uklidňuje náběh na výbušné emoce a silně působí na všechny neduhy a nemoci.

DRÚZY A GEODY - KOUPIT ZDE

 Které minerály vám zlepší náladu a ochrání vás

Minerály do obýváku

V obývacím pokoji můžete prostřednictvím minerálů spojit příjemné s užitečným. Do prostoru dostanete kameny, které mají blahodárné účinky a zároveň získáte doplňky, které budete používat velmi pravidelně. Svícny a lampy přece jsou v každé rodině často používané.

A třeba křišťálovým svícnem získáte energetický posilovač, čistič a zároveň harmonizující a ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí.

V pracovním koutě samozřejmě nesmí chybět těžítko. Třeba slon z labradoritu je talismanem intuice, meditace a aury. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti.

KOUPIT SVÍCNY A LAMPY ZDE

Které minerály působí na klid, ochranu a harmonii

Minerály na zahradu

Minerály ale najdou domov i na zahradě, případně na terase nebo balkoně, prostě podle vašich možností. Hodí se sem třeba sošky z minerálů nebo velké neopracované kameny.

Ty jsou velmi atraktivní i proto, že máme možnost vidět je v jejich skutečné, přírodní podobě. Nebyly vyhlazeny, leštěny ani pozměněny. Ale pozor, v surové podobě mohou být křehčí a mohou se snadněji rozbít.

KOUPIT NEOPRACOVANÉ MINERÁLY

Které neopracované minerály na sebe nechat působit

Například neopracovaný černý obsidián chrání před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou, na duši působí tak, že vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory a co se těla týče, působí proti virovým nákazám a posiluje imunitní systém.

Neopracovaný achát zase dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Působí navíc proti smutku, což se vždy hodí a také podporuje sebevědomí, a ani to není na škodu.

  •  Související články

Do boje proti rýmě s magickými kameny

Harmonizujte svůj domov pomocí šungitu!

Chraňte svůj domov pomocí minerálů

Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!

Autor článku: Svět minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení