Minerály pro domov. Který kde poslouží a s čím vám pomůže?

 

O prospěšnosti přírody na lidský organismus netřeba debatovat, tedy ani o tom, jak velmi nám mohou pomáhat minerály. Obklopte se jimi i doma a proměňte svůj domov v oázu, kde minerály naplno rozjedou svoji čarovnou moc.

Každý minerál umí jiná kouzla, pro každý tak můžete doma najít své místo. Navíc díky nim získáte neuvěřitelně atraktivní a originální doplněk, který zaujme každou návštěvu! Tak na sebe nechte působit energii minerálů v bytě, domě nebo třeba na zahradě.

Minerály do ložnice

V dnešní uspěchané době není výjimkou, že místo abychom večer usnuli jak zabití, koukáme vyčerpaně do stropu a spánek se ne a ne dostavit. Obklopte se doplňky z minerálů, které vám jednak nádherně vyzdobí ložnici, jednak vám pomohou s energií, zajistí vám klid i ochranu. Takovým doplňkem jsou drúzy a geody.

Drúza je čistě přírodní neopracovaný minerál, který se výborně hodí jako krásná dekorace do bytu, geody potom sice působí zvenčí až obyčejně, když se však otevřou, odkryjí dutou jeskyni s krystaly, které se v nich skrývají.

Například ametystová drúza je opravdu atraktivním doplňkem, skrývá v sobě obrovskou sílu plnou lásky, klidu a ochrany. Co se duše týče, působí na vyrovnanost, pomáhá s obnovou rovnováhy a také posiluje imunitní systém a organismus. Pomáhá také při přepracovanosti, což právě se špatným usínáním může souviset.

Pokud dáváte přednost křišťálu, i tak vám v ložnici může posloužit drúza. Ta křišťálová dokonale uklidňuje náběh na výbušné emoce a silně působí na všechny neduhy a nemoci.

DRÚZY A GEODY - KOUPIT ZDE

 Které minerály vám zlepší náladu a ochrání vás

Minerály do obýváku

V obývacím pokoji můžete prostřednictvím minerálů spojit příjemné s užitečným. Do prostoru dostanete kameny, které mají blahodárné účinky a zároveň získáte doplňky, které budete používat velmi pravidelně. Svícny a lampy přece jsou v každé rodině často používané.

A třeba křišťálovým svícnem získáte energetický posilovač, čistič a zároveň harmonizující a ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí.

V pracovním koutě samozřejmě nesmí chybět těžítko. Třeba slon z labradoritu je talismanem intuice, meditace a aury. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti.

KOUPIT SVÍCNY A LAMPY ZDE

Které minerály působí na klid, ochranu a harmonii

Minerály na zahradu

Minerály ale najdou domov i na zahradě, případně na terase nebo balkoně, prostě podle vašich možností. Hodí se sem třeba sošky z minerálů nebo velké neopracované kameny.

Ty jsou velmi atraktivní i proto, že máme možnost vidět je v jejich skutečné, přírodní podobě. Nebyly vyhlazeny, leštěny ani pozměněny. Ale pozor, v surové podobě mohou být křehčí a mohou se snadněji rozbít.

KOUPIT NEOPRACOVANÉ MINERÁLY

Které neopracované minerály na sebe nechat působit

Například neopracovaný černý obsidián chrání před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou, na duši působí tak, že vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory a co se těla týče, působí proti virovým nákazám a posiluje imunitní systém.

Neopracovaný achát zase dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Působí navíc proti smutku, což se vždy hodí a také podporuje sebevědomí, a ani to není na škodu.

  •  Související články

Do boje proti rýmě s magickými kameny

Harmonizujte svůj domov pomocí šungitu!

Chraňte svůj domov pomocí minerálů

Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!

Autor článku: Svět minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva