Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!

růženín kámen lásky

Drahé kameny využívají různé alternativní metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým postupům, především prostřednictvím kamenů.

Kámen lásky a srdce

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Otevírá krásu života a učí zdravé sebelásce.

kámen růženín

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Dekorace do bytu

Růženín v nás svými jemnými tóny probouzí něžnost a nesobeckou lásku. Prohlubuje vnímavost našich smyslů k pořádku a kontrole nad našimi financemi. Pomůže vám soustředit vaši pozornost na detail, který může být častokrát opomíjen. Růženín vás uklidní a posílí vše, co souvisí s psychosomatickými poruchami.

kámen růženín anděl

Oblast zdraví

Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

kámen růženín náramek

Harmonizující voda z růženínu

Harmonizující voda z růženínu pomáhá podporovat pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Související odkazy:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva