Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!


zdroj: energymuse

Drahé kameny využívají různé alternativní metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým postupům, především prostřednictvím kamenů.

Kámen lásky a srdce

Jedním z nich je růženín. Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při učení tolerance.

růženín

Láska

Růženín v nás svými jemnými tóny probouzí něžnost a nesobeckou lásku. Prohlubuje vnímavost našich smyslů k pořádku a kontrole nad našimi financemi. Pomůže vám soustředit vaši pozornost na detail, který může být častokrát opomíjen. Kámen vás uklidní a posílí vše, co souvisí s psychosomatickými poruchami.

růženín

Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

růženín

Harmonizující voda z růženínu

Pomáhá podporovat pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Autor článku: Svět Minerálů