Do boje proti rýmě s magickými kameny

Léčivé kameny mohou urychlit a zefektivnit mnoho procesů ve vašem těle. Dokážou například působit na centra výměny látek. Snížit teplotu těla nebo naopak zvýšit. Pomohou vám s přijímáním energie a pozitivní nálady k rychlejšímu léčení a udržení psychické pohody i během nevyrovnanosti vašeho těla.

A které kameny je v tomto případě vhodné zapojit?

Pokud jste nenosili dostatečně dlouho křišťálametyst a další kameny na podporu imunity a přeci jen jste rýmu dostali, určitě by se do blízkosti vašeho těla měl dostat zelený avanturín. Síla tohoto minerálu působí blahodárně na všechny dutiny v těle, jejich pročištění a revitalizaci. Jemné energie avanturínu dopomáhají také uklidňování stěn dutin a jejich snazší prokrvení. Podobné vlastnosti má i mahagonový obsidián, který navíc dodává sílu čichovým buňkám a usnadňuje odhleňování.

avanturín přívěsek
PROHLÉDNOUT

Pro odstranění nežádoucích bakterií, virů a škodlivých toxinů z těla je nutné zefektivnit výměnu látek v těle. Krevní oběh můžeme zrychlit a zefektivnit použitím červeného jaspisu. Ten zrychlí funkci orgánů, čistících naše tělo a vyplavujících nepotřebné či škodlivé látky ven.

jaspis červený
PROHLÉDNOUT

Jedním z orgánů, které mají na starosti náš imunitní systém je brzlík. Imunitní centrum těla se nachází právě v něm. Kamenem stimulujícím funkci tohoto orgánu je citrín. Tento sluneční kámen proniká energiemi do jeho středu a podporuje jej při boji s nemocemi a v obnově buněk.

citrín hrot
PROHLÉDNOUT

Během neustálého smrkání dochází při rýmě také ke značnému podráždění pokožky pod nosem. Pro rychlejší hojení kůže je nejvhodnější zelený jaspis. Krom pozitivních účinků na pokožku, také odstraňuje z těla toxiny a hojí záněty.