Do boje proti rýmě s magickými kameny

rýma listopad

Kameny mohou urychlit a zefektivnit mnoho procesů ve vašem těle. Dokážou například působit na centra výměny látek. Snížit teplotu těla nebo naopak zvýšit. Pomohou vám s přijímáním energie a pozitivní nálady k rychlejší regeneraci a udržení psychické pohody i během nevyrovnanosti vašeho těla.

Co pomůže proti rýmě?

Síla zeleného avanturínu působí blahodárně na všechny dutiny v těle, jejich pročištění a revitalizaci. Jemné energie avanturínu dopomáhají také uklidňování stěn dutin a jejich snazší prokrvení. Velmi vhodný je jako svícen, který přinese krásné světlo a vnitřní klid.

kámen avaturín svícen


AVANTURÍN - KOUPIT ZDE

Pro odstranění nežádoucích bakterií, virů a škodlivých toxinů z těla je nutné zefektivnit výměnu látek v těle. Krevní oběh můžeme zrychlit a zefektivnit použitím červeného jaspisu. Ten zrychlí funkci orgánů, čistících naše tělo a vyplavujících nepotřebné či škodlivé látky ven.JASPIS - KOUPIT ZDE

Jedním z orgánů, které mají na starosti náš imunitní systém je brzlík. Imunitní centrum těla se nachází právě v něm. Kamenem stimulujícím funkci tohoto orgánu je citrín. Tento sluneční kámen proniká energiemi do jeho středu a podporuje jej při boji s nemocemi a v obnově buněk.

citrín hrot

CITRÍN - KOUPIT ZDE

Autor článku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení