Do boje proti rýmě s magickými kameny

rýma listopad

Kameny mohou urychlit a zefektivnit mnoho procesů ve vašem těle. Dokážou například působit na centra výměny látek. Snížit teplotu těla nebo naopak zvýšit. Pomohou vám s přijímáním energie a pozitivní nálady k rychlejší regeneraci a udržení psychické pohody i během nevyrovnanosti vašeho těla.

Co pomůže proti rýmě?

Síla zeleného avanturínu působí blahodárně na všechny dutiny v těle, jejich pročištění a revitalizaci. Jemné energie avanturínu dopomáhají také uklidňování stěn dutin a jejich snazší prokrvení. Velmi vhodný je jako svícen, který přinese krásné světlo a vnitřní klid.

kámen avaturín svícen


AVANTURÍN - KOUPIT ZDE

Pro odstranění nežádoucích bakterií, virů a škodlivých toxinů z těla je nutné zefektivnit výměnu látek v těle. Krevní oběh můžeme zrychlit a zefektivnit použitím červeného jaspisu. Ten zrychlí funkci orgánů, čistících naše tělo a vyplavujících nepotřebné či škodlivé látky ven.JASPIS - KOUPIT ZDE

Jedním z orgánů, které mají na starosti náš imunitní systém je brzlík. Imunitní centrum těla se nachází právě v něm. Kamenem stimulujícím funkci tohoto orgánu je citrín. Tento sluneční kámen proniká energiemi do jeho středu a podporuje jej při boji s nemocemi a v obnově buněk.

citrín hrot

CITRÍN - KOUPIT ZDE

Autor článku: Svět minerálů