Listopadový úplněk přinese intenzivní energie, které vynesou na povrch silná životní témata

uplnek listopad

Kdy je úplněk v listopadu?

Listopadový úplněk se objeví na obloze 19. listopadu 2021. Je nazývám bobřím nebo také mrazivým úplňkem. V tomto období také nastává částečné zatmění Měsíce, kdy se Země, Měsíc a Slunce seřadí a zemský stín se promítá přímo na Měsíc. 

Jaká je spirituální síla listopadového úplňku?

Tomuto listopadovému úplňku velí energie dvou znamení. Měsíc prochází klidným, praktickým a vytrvalým Býkem a Slunce se přesouvá do znamení Štíra.  Listopadový úplněk má největší vliv na krk, hlasivky, hrtan, jícen a štítnou žlázu.

Jaký kámen je spojen s úplňkem v listopadu?

Právě lapis lazuli je silně spojen s listopadovým lunárním cyklem. Pomocí své intenzivní síly rozvíří naši motivaci, kteativitu a navodí dokonalý klid pro hluboké meditace.

lapis lazuli uplnek

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Co nedělat během úplňku?

Během úplňku se věnujeme sobě a kamenům, se kterými nejčastěji pracujeme a celkovému zklidnění. Proto nevystavujte tělo nadměrnému stresu, nepracujte na rámec svých sil a nezačínejte něco nového. Vytvořte si svůj úplńkový rituál, který vám pomůže ke zpomalení, očistě a nabití novou energií. 

Mezi kameny, které jsou nejvíce spojeny s pohybem Měsíce je selenit a labradorit

kámen selenit úplněk

KOUPIT SELENIT ZDE

Vhodné kameny pro udržení pozitivní energie

Během úplňkových rituálů je důležité udržet si pozitivní auru. Všechny negativní energie a nevyvážené emoce odstraní obsidián. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou.

kámen obsidián

KOUPIT OBSIDÁN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení