Listopadový úplněk přinese intenzivní energie, které vynesou na povrch silná životní témata

uplnek listopad

Kdy je úplněk v listopadu?

Listopadový úplněk se objeví na obloze 19. listopadu 2021. Je nazývám bobřím nebo také mrazivým úplňkem. V tomto období také nastává částečné zatmění Měsíce, kdy se Země, Měsíc a Slunce seřadí a zemský stín se promítá přímo na Měsíc. 

Jaká je spirituální síla listopadového úplňku?

Tomuto listopadovému úplňku velí energie dvou znamení. Měsíc prochází klidným, praktickým a vytrvalým Býkem a Slunce se přesouvá do znamení Štíra.  Listopadový úplněk má největší vliv na krk, hlasivky, hrtan, jícen a štítnou žlázu.

Jaký kámen je spojen s úplňkem v listopadu?

Právě lapis lazuli je silně spojen s listopadovým lunárním cyklem. Pomocí své intenzivní síly rozvíří naši motivaci, kteativitu a navodí dokonalý klid pro hluboké meditace.

lapis lazuli uplnek

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Co nedělat během úplňku?

Během úplňku se věnujeme sobě a kamenům, se kterými nejčastěji pracujeme a celkovému zklidnění. Proto nevystavujte tělo nadměrnému stresu, nepracujte na rámec svých sil a nezačínejte něco nového. Vytvořte si svůj úplńkový rituál, který vám pomůže ke zpomalení, očistě a nabití novou energií. 

Mezi kameny, které jsou nejvíce spojeny s pohybem Měsíce je selenit a labradorit

kámen selenit úplněk

KOUPIT SELENIT ZDE

Vhodné kameny pro udržení pozitivní energie

Během úplňkových rituálů je důležité udržet si pozitivní auru. Všechny negativní energie a nevyvážené emoce odstraní obsidián. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou.

kámen obsidián

KOUPIT OBSIDÁN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva