Překonejte osamělost a otevřete své srdce


Zdroj obrázku: Pixabay

Někteří lidé trpí tímto pocitem zdánlivé prázdnoty, protože nemají partnera, některým může chybět nedostatek přátel nebo i delší odloučení od rodiny. Ve všech těchto i dalších případech můžete pociťovat prázdný, svíravý pocit v oblasti srdeční čakry. Tedy uprostřed hrudi. Tento nepříjemný pocit vnímá naše tělo někdy i jako bolest, která dokáže člověka naprosto pohltit a dostat ho schouleného do postele, bez chuti cokoli dělat.

Nová přátelství

Růženín je úžasným pomocníkem během hledání nového přátelství a lásky. Tento nádherný kámen v růžené barvě nás učí trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.

růženín láska minerály

Rozhodně vyražte mezi lidi. Do kavárny, klubu nebo se věnujte nějakému koníčku ve větším počtu lidí. I když se vám sebevíc nechce, je důležité se nenechat pohltit a vyrazit ven.

Vyrovnání energií mezi mužem a ženou

Amazonit má úžasnou filtrační schopnost, která udržuje v roznováze mužskou a ženskou energii. Dokonale zvyšuje naši intuici, která nám pomůže odhadnout správný krok vpřed.

amazonit kameny náramky láska

Onen sžíravý pocit, o které jsme se bavili, je vyvoláván uzavíráním srdeční čakry. Proto je k jeho odstranění třeba použít techniky vedoucí k harmonizování čtvrté čakry a k jejímu otvírání.

Zbavit se negativních pocitů

Avanturín oranžový je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu. Krásný přívěsek na krk ve tvaru hvězdy nebo kámen schovaný v kapse, pomůže ničit negativní pocity a myšlenky.

avanturín přívěsek šperky negativní

Opora a energie

Rodonit přináší citovou rovnováhu a oporu ve všech směrech. Navozuje pocit lásky a odstraňuje následky šoku a paniky. Během zotavování dodává energii, o niž se duše může opřít. Má mimořádně pozitivní vliv v případech sebepoškozování a odstraňování závislosti na jiné osobě.

rodonit sebepoškozování minerál kameny

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RODONITU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení