Překonejte osamělost a otevřete své srdce


Zdroj obrázku: Pixabay

Někteří lidé trpí tímto pocitem zdánlivé prázdnoty, protože nemají partnera, některým může chybět nedostatek přátel nebo i delší odloučení od rodiny. Ve všech těchto i dalších případech můžete pociťovat prázdný, svíravý pocit v oblasti srdeční čakry. Tedy uprostřed hrudi. Tento nepříjemný pocit vnímá naše tělo někdy i jako bolest, která dokáže člověka naprosto pohltit a dostat ho schouleného do postele, bez chuti cokoli dělat.

Nová přátelství

Růženín je úžasným pomocníkem během hledání nového přátelství a lásky. Tento nádherný kámen v růžené barvě nás učí trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.

růženín láska minerály

Rozhodně vyražte mezi lidi. Do kavárny, klubu nebo se věnujte nějakému koníčku ve větším počtu lidí. I když se vám sebevíc nechce, je důležité se nenechat pohltit a vyrazit ven.

Vyrovnání energií mezi mužem a ženou

Amazonit má úžasnou filtrační schopnost, která udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Dokonale zvyšuje naši intuici, která nám pomůže odhadnout správný krok vpřed.

amazonit kameny náramky láska

Onen sžíravý pocit, o které jsme se bavili, je vyvoláván uzavíráním srdeční čakry. Proto je k jeho odstranění třeba použít techniky vedoucí k harmonizování čtvrté čakry a k jejímu otvírání.

Zbavit se negativních pocitů

Avanturín oranžový je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu. Krásný přívěsek na krk ve tvaru hvězdy nebo kámen schovaný v kapse, pomůže ničit negativní pocity a myšlenky.

avanturín přívěsek šperky negativní

Opora a energie

Rodonit přináší citovou rovnováhu a oporu ve všech směrech. Navozuje pocit lásky a odstraňuje následky šoku a paniky. Během zotavování dodává energii, o niž se duše může opřít. Má mimořádně pozitivní vliv v případech sebepoškozování a odstraňování závislosti na jiné osobě.

rodonit sebepoškozování minerál kameny

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RODONITU

Autor článku: Svět Minerálů