Pracujete na home office? Sáhněte po minerálech, které vám práci z domova ulehčí

 

Pamatujete na tu dobu před více než třemi lety? Propukla pandemie covidu a kromě jiného se celý svět ze dne na den ocitl zavřený doma. Někteří ten pojem dobře znali, pro jiné byl novinkou. Lidé zůstali na home office – pracovali z domova.

I když nás covid neopustil, drtivá většina z nás se vrátila do svých kanceláří. Některým se však doma zalíbilo a kancelář v kuchyni či obýváku mají i nadále. Má to určitě svá negativa, ale i pozitiva. Patříte také k těm, kterým se dobře „dělá“ z domova?

Začněme pozitivy – nemusíme se ráno chystat do práce, úřadovat můžeme v pyžamu, mezi pracovními úkoly zvládneme třeba vyprat nebo vyklidit myčku a když nám to naše profese umožňuje a k tomu jsme dostatečně pilní, můžeme mít rychleji hotovo a odpoledne volné!

Ale jsou tady i negativa práce z domova. Vlastně k nim patří i to, že místo přípravy do kanceláře se jen z postele přesuneme na židli k počítači, i zmiňované pyžamo může být ve finále špatně. Ti, kteří pracují z pohodlí domova, časem ztrácí sociální kontakty, mohou být osamělí a kolikrát v závěru dne zjistí, že za celý den nevystrčili nos z domova.

Ale to není vše – doma je možná občas těžší se koncentrovat, soustředit se, nenechat se rozptýlit, být dostatečně motivován a tak dále. Obklopte se ve své domácí kanceláři minerály, které vám pomohou se vším špatným, co home office přináší, zabojovat.

Tygří oko

 

Tygří oko je silně ochranný minerál. Je to kámen vhodný pro podnikatele, možná patříte k těm, kteří dělají sami na sebe, a navíc z domova! Tak si vyberte tygří oko, které podporuje dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch a kariérní postup. A to včetně sebekritiky a zvládání stresu. Už naši předci tygří oko využívali jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Kromě toho, že posiluje intuici, odvahu, rozhodnost je také vhodný pro podporu koncentrace, a to se při práci z domova velmi hodí.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE 

Křišťál

Křišťál je snad nejsilnější kámen! Velmi ochranný, a navíc energetický čistič. Pokud už několik let sedíte doma a snažíte se odvést co nejlepší práci, ale občas pochybujete sami o sobě, sáhněte po něm. Podporuje a zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií a zklidňuje. A také, na to nesmíme zapomenout, podporuje trpělivost.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE  

Fluorit

Fluorit ,má celou řadu účinků, které se těm, kteří si na živobytí vydělávají na home office, budou velice hodit. Tak třeba – zahání úzkost, zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť. Někteří mu dokonce přiřkli to, že může zvýšit IQ. Pokud jste v práci/doma pod tlakem, je pro vás tím pravým. Potlačuje totiž strach z budoucnosti i ze špatných rozhodnutí. A na co nesmíme zapomenout je to, že fluorit má vliv na rovnováhu těla a mysli.

KOUPIT FLUORIT ZDE 

Achát

Achát, konkrétně v lákavém modrém odstínu, umí ovlivnit naši tělesnou energii. Působí však i na naši sebedůvěru, přiznejte se, nepřipadáte si občas méněcenní proto, že nevyrážíte ráno, co ráno nastrojení do kanceláře, kde s kolegy soupeříte o to, kdo bude mít lepší nápad nebo vyšší pracovní tempo? Achát také posiluje rozhodování a odvahu.

KOUPIT ACHÁT ZDE 

Chryzokol

Chryzokol je vhodný krystal pro ty, kteří pátrají po klidu a pohodě. Umí také posílit vztahy, což se těm, kteří jsou celý den zavření o samotě doma může hodit. I chryzokol umí pomoci naší sebedůvěře. Navíc podněcuje kreativitu, což se v situaci, kdy o svých nápadech nemáte šanci pohovořit s kolegy v kanceláři, může velmi hodit.

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE 

Turmalín

 

Turmalín umí pomoci těm, které už práce z domova zmohla a potýkají se s nepříjemnými pocity, jako je hněv, zlost, úzkost. Naopak nám může do života vrátit ztracenou radost! A co je pro ty, kteří celý den tráví doma před obrazovkou počítače důležité je, že turmalín příznivě působí proti elektromagenitckému záření.

KOUPIT TURMALÍN ZDE 

Malachit

S prací na home office umí pomoci i malachit. Je to kámen obdařený velikou ochrannou mocí. Mimo jiné podporuje obchodní úspěch! Malachit také dovede pohltit negativní energii a tím nám vyčistit prostředí, které nám je domovem i kanceláří. Hodí se také v případě, že si alespoň občas chcete dopřát digitální detox, jelikož pohlcuje elektromagnetické záření.

KOUPIT MALACHIT ZDE 

Citrín

 

Citrín je silný energetický čistič. Tomu, kdo ho vlastní, přináší teplo a anergii a velmi výrazně umí pomoci s posílením tvůrčích schopností. I citrín dodává svému majiteli sebedůvěru a pozitivní pohled na svět. Ale umí také posílit individualitu, motivaci a sebevyjádření.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

  • Související články

3 kroky k sebelásce, mějte se rádi! Pomozte si s krystaly získat sebelásku

Najděte si spojence pro milostný život. Tyhle kameny jsou na něj specialisté

Uvolněte svoji vnitřní energii. Které kameny vám s tím pomohu?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva