Uvolněte svoji vnitřní energii. Které kameny vám s tím pomohu?

 

Někteří z nás mají tolik energie, že jim ji můžeme jen závidět. Zvládají vše s přehledem a úsměvem a jako by se jim nikdy nevybíjely baterky. Řada z nás je na tom však přesně naopak a energie se jim nedostává.

Denně na nás útočí jak běžné povinnosti, tak i nečekané překážky, které chtě nechtě musíme překonat. Ale kde pořád brát sílu a k tomu být pozitivní, veselí, přátelští a užívat si život a společnost rodiny a blízkých? Není na čase aktivovat svoji vnitřní sílu?

Díky tomu budete mít šanci zbavit se pocitu, že vás semlel život. Získáte zpět ztracenou sebedůvěru a odvahu čelit všem situacím s přehledem. Vnitřní energii se občas říká i „energie hlavního hrdiny“. I ten ostatně nechává svoji minulost za sebou a pouští se neohroženě do všech možných výzev. Které minerály vás na téhle cestě provedou nejlépe?

Karneol

Karneol je to kámen posílení, který umí podpořit sebevědomí. Je skvělým kamenem pro zvýšení hladiny energie a výrazně vás na vaší cestě podpoří. Také umí asistovat s vylepšením naší vitality, motivace a koncentrace. A koneckonců také slouží jako talisman pro náš úspěch.

KOUPIT KARNEOL ZDE 

Opál

Opál v ohnivé barvě má velkou vibrační energii, kterou umí přenést na svého nositele. Krystal podporuje náš osobní rozvoj a naše skutečné já. Zároveň jde o minerál, který je nám společníkem a dovede dodat životní sílu.

KOUPIT OPÁL ZDE 

Obsidián

Obsidián, ideálně ve zlatavém odstínu, působí dokonce dvojnásobně. Jednak pomáhá přerušit spojení s tím, co neslouží našemu dobru, jednak nám umožňuje vstoupit do své síly a jednat s větší sebedůvěrou. Jde o velmi silně ochranný kámen, který nás brání před zlem a dodává nám výru ve vlastní schopnosti.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE 

Labradorit

Labradorit je kámen velmi užitečný pro orientaci v životních změnách a nových začátcích. Navíc stimuluje všechny čakry a chrání naši auru. Co je jeho velkým plusem je to, že eliminuje emocionální únavu z každodenního života a hledá příčiny nerovnováhy.

KOUPIT LABRADORIT ZDE 

Tygří oko

Tygří oko je kámen jako stvořený pro uvolnění naší skryté energie. Velmi zásadně umí posílit naše sebevědomí a díky němu budeme dostatečně silní na to, postavit se svým vlastním strachům a obavám. Koneckonců byl vždy využíván jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. I tygří oko nám dodá energii a odvahu, abychom dosáhli svých cílů.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE 

Citrín

Citrín svojí barvou je přímo stvořen proto, aby nám rozzářil životy. Podporuje vše pozitivní a fandí našemu úspěchu. Také jde o silný čistič a regenerátor. Tento kámen, který pro zajímavost jako jeden z mála krystalů nepotřebuje čistit, nám také pomáhá lépe snášet kritiku, což není snadné pro nikoho.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

Tygří železo

Tygří železo má moc posílit a probudit odhodlání, o kterém ani netušíme, že ho v sobě máme. Pro probuzení naší vnitřní síly je naprosto ideální. Navíc podporuje naši bojovnost, což jistě oceníme. Podporuje navíc vitalitu a pomáhá zvládnout životní změny.

KOUPIT TYGŘÍ ŽELEZO ZDE 

  • Související články

Myslete na své potřeby. Naplnit vám je pomohou pečlivě vybrané krystaly

Chraňte se před negativním zářením elektroniky. Pomohou vám s tím kameny

 

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

 

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva