Svatební kameny pro štěstí, lásku a pevný vztah

Kameny a krystaly by neměly na vaší svatbě chybět. Proč? Právě maličkosti jako jsou šperky, podvazek, doplňky, ale také dekorace v podobě kamenů, mají vliv na vytvoření nálady a tónu vaší svatby. Přidejte na svou svatbu krystaly a kameny z minerálů a přineste do tohoto velkého dne pozitivitu a životní energii vám i vašim hostům. Přečtěte si, které kameny jsou nejvhodnější a jak je využít jako dokonale padnoucí prvek do vaší krásné svatby. 

Mezi kameny pro svatebčany a celkovou atmosféru svatby patří:

Kombinace nádherných kamenů, která slouží k posílení harmonie, lásky a pevnosti vztahu ve všech směrech.

Láska, vztah a vitalita

To umí podpořit růženín, proto by takový kámen měl být v blízkosti nevěsty a ženicha, aby upevnil jejich rozhodnutí vstoupit do manželství. Nevěsta může na ruku navléknout náramek z růženínu, ozdobit se náušnicemi z růženínu a ženichovi vložit do kapsy tromlovaný kámen z růženínu. Na stůl před nevěstu a ženicha tak položit surový kámen růženínu nebo tromlovaný růženín.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Podpora do nového životního kroku

Amazonit je nádherný pastelově zbarvený kámen, který v sobě ukrývá obrovskou podporu nejen v riskantních krocích, ale také v těch životně důležitých a hlubokých, jako je například vstup do manželství. Je to velmi silný kámen sebekázně a určuje zdravé hranice ve vtazích.

avanturín

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Bez negativní energie a nepřejících duší

O turmalínu se říká, že musí být opravdu kouzelný. Je to kámen, který pohlcuje všechnu negativní energii, stres a dokonce i zlobu. Je naprosto ideální dekorací, která se položí před každého hosta, aby byla na celé svatbě zachována pouze ta krásná a pozitivní energie a nikdo a nic to nemohl narušit. Že je turmalín příliš černý na svatbu? To vůbec nevadí. Naopak, protože čím černější, tím silnější je jeho schopnost pohlcovat vše zlé kolem vás.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Přejeme vám hlavně štěstí

Podpořte přání pomocí citrínu. Je to nádherný křemen žluté barvy, který je symbolem štěstí, peněz a optimismu. Citrín v sobě ukrývá sluneční energii, kterou vám umí příjemně předávat. Přináší pozitivní energii do všech úrovní života a je silně nakloněn k pozitivnímu pohledu na svět a sebedůvěře mezi partnery.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Bez stresu a v pohodě

Užijte si svatbu nejen jako nevěsta a ženich, ale také jako rodič a host. Uklidněte nevěstu i sebe pomocí křišťálu, který klidní všechny emoce a dokonale je harmonizuje. Je to velký den a vy potřebujeme plnou dávku životní energie. Křišťál vám ji dodá v mnoha různých podobách. Vyberte si náramek z křišťálu, svatební náušnice z křišťálu, náhrdelník z křišťálu a mnohem více.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva