Stereotyp zabíjí vaši duši, ale dá se proti němu bojovat

Právě takový stereotyp je nutno přerušit nějakou zajímavou a neobvyklou činností, která nás z něj vytrhne. Nabízíme vám tipy na několik kamenů, které vám pomůžou najít cestu do vašeho nitra a nastartovat proces "probuzení".

Ametyst je kromě jiného kamenem sebepoznání. Mnoho z nás se celý život skrývá sama před sebou a odmítá se soudit stejně, jako to rádi dělají ostatním. Může za tím být strach, že nejsme dost dobří pro svoje vlastní vysoké standardy a nebo nám jednoduše vyhovuje pohodlný život v bezpečné ulitě. Někdo si třeba jen odmítá přiznat určité povahové vlastnosti a nebo má strach, co by na jeho pravé já řekli ostatní. Ametyst vám pomůže najít rovnováhu a posílí vás na cestě za vaším pravým já.

Pazourek se používal na výrobu nástrojů, ale kromě toho je i žádaným společníkem při řešení problémů v mezilidských vztazích. Umí totiž pomoci v nalezení sebevědomí, které si mnoho lidí nejradši sráží samo tím, že neustále uvažují, zda jsou dost dobří pro ostatní. Jakmile se vyrovnáte sami s sebou, budete lépe vycházet i s ostatními, častěji se dostanete do společnosti a vymaníte se z bludného kruhu stereotypu.

Chalcedon je posledním a velmi důležitým kamenem. Umí totiž svému majiteli projasnit smysly, což je naprostou nutností k tomu, abyste opět začali vnímat svět kolem sebe a dovedli se z něj radovat. Sami víte, že ve vašem okolí se dá najít tolik krásných věcí, ze kterých se člověk může těšit, jen je potřeba mít tu správnou náladu a naladit se na ně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení