Květen: Novoluní ve znamení Býka nás povede k porozumnění

Již 11. května 2021, vstupuje Měsíc do dalšího novoluní. Vyčistěte staré energie a blokády. Toto období silně ovlivňuje znamení Býk, které nám pomůže s porozumněním, objevováním krás umění, dlouhého přemýšlení a příjemných změn.

Nebát se změny

Malachit je kámen, který podněcuje ke změnám a podporuje prožití plnějšího a intenzivnějšího života. Uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí. Malachit nás také učí trpělivosti, která je velmi důležitá k dosažení obchodního úspěchu.

malachit

KOUPIT MALACHIT ZDE

Citlivé orgány během květnového novoluní

I v květnu se během novoluní musíme zaměřit na určitou část našeho těla. Krk, hrtan a jícen budou v tento čas nejcitlivější. Pomůže nám s tím tyrkys, který je součástí 5. čakry hrdla a je velmi vhodný při potížích v oblasti krku.

tyrkys

KOUPIT TYRKYS ZDE

Rozumět sám sobě

Máte pocit, že se sami v sobě nevyznáte? Nyní je ten správný okamžik se položit do svých myšlenek a porozumět sám sobě. Je to úžasný způsob jak označit a odstranit blokádu a dosáhnout změny. Achát dodává silnou energii sebepoznání a obnovuje citovou i duševní harmonii. Pořiďte si achát jako náramek nebo jako dekoraci do bytu a dosáhněte své vlastní upřímnosti.

achát

KOUPIT ACHÁT ZDE

Náramky pro Býky

Speciálně sestavené náramky pro všechny neúnavné a praktické Býky, které jsou určené pro podporu silných stránek jako spolehlivost a potlačení slabých stránek, které se odráží domácí lenosti.

náramek pro Býky

KOUPIT NÁRAMKY A ŠPERKY PŘÍMO PRO BÝKY ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení