Květen: Novoluní ve znamení Býka nás povede k porozumnění

Již 11. května 2021, vstupuje Měsíc do dalšího novoluní. Vyčistěte staré energie a blokády. Toto období silně ovlivňuje znamení Býk, které nám pomůže s porozumněním, objevováním krás umění, dlouhého přemýšlení a příjemných změn.

Nebát se změny

Malachit je kámen, který podněcuje ke změnám a podporuje prožití plnějšího a intenzivnějšího života. Uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí. Malachit nás také učí trpělivosti, která je velmi důležitá k dosažení obchodního úspěchu.

malachit

KOUPIT MALACHIT ZDE

Citlivé orgány během květnového novoluní

I v květnu se během novoluní musíme zaměřit na určitou část našeho těla. Krk, hrtan a jícen budou v tento čas nejcitlivější. Pomůže nám s tím tyrkys, který je součástí 5. čakry hrdla a je velmi vhodný při potížích v oblasti krku.

tyrkys

KOUPIT TYRKYS ZDE

Rozumět sám sobě

Máte pocit, že se sami v sobě nevyznáte? Nyní je ten správný okamžik se položit do svých myšlenek a porozumět sám sobě. Je to úžasný způsob jak označit a odstranit blokádu a dosáhnout změny. Achát dodává silnou energii sebepoznání a obnovuje citovou i duševní harmonii. Pořiďte si achát jako náramek nebo jako dekoraci do bytu a dosáhněte své vlastní upřímnosti.

achát

KOUPIT ACHÁT ZDE

Náramky pro Býky

Speciálně sestavené náramky pro všechny neúnavné a praktické Býky, které jsou určené pro podporu silných stránek jako spolehlivost a potlačení slabých stránek, které se odráží domácí lenosti.

náramek pro Býky

KOUPIT NÁRAMKY A ŠPERKY PŘÍMO PRO BÝKY ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva