Obklopte se v práci minerály a čerpejte z nich jejich sílu

 

Doma vás obklopuje příjemné prostředí v němž se vám dobře žije a víte, že se po hektickém dni v zaměstnání vracíte do své oázy klidu a pohody. V práci ale většina z nás má jen velmi omezené možnosti toho, jak si své okolí přizpůsobit, tak aby nám v něm bylo dobře.

Ne každý chodí do práce s radostí a nadšením, ne na každého z nás čeká prima parta kolegů a přátelské prostředí. Energie a harmonie se ale hodí nám všem. Vytvořte si ze svého pracovního místa posvátný prostor! Stačí jednoduchý trik, a i v pracovní době můžete pro svoji pohodu i zdraví udělat maximum. Obklopte se minerály a čerpejte z nich jejich čarovnou moc.

Vybírat můžete dekorace, které vám jednak poskytnou sílu a energii minerálů, jednak vaše okolí vkusně ozdobí. Tak třeba těžítka oceníte, pokud pracujete v kanceláři, svícnem s minerálem spojíte dvě příjemné věci – ozdobíte svůj pracovní stůl a výběrem vhodné svíčky můžete zesílit příjemnou atmosféru. Velmi atraktivně působí magnetky s minerálem, které by neměly chybět na žádné pracovní tabuli, nebo achátové plátky. Navíc achát je stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu a napomáhá sebepoznání, působí proti smutku a podporuje sebevědomí, a to se v práci hodí!

DEKORACE Z MINERÁLŮ

Které minerály vám pomohou v zaměstnání

Abyste se v zaměstnání cítili v klidu a pohodě a odváděli dobrý výkon, potřebujete se poprat se stresem, potlačit negativní emoce, nalézt sebedůvěru a mít dostatek energie. Které minerály jsou do práce vhodné?

Turmalín pomůže s rozhodováním

Turmalín dokáže hodně. Umí odvést negativní emoce, pomáhá realizovat naše sny i důležitá životní rozhodnutí. Také zvyšuje sebedůvěru a nezávislost. Má však ještě jeden velmi výrazný efekt, je to špičkový kámen pro čištění kybersmogu. Proto se hodí těm, kteří jsou v práci obklopeni elektronikou.

Avanturín zlepší pracovní atmosféru

Avanturín dokáže zničit negativní pocity a myšlenky, a to se v práci hodí. Také zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Konkrétně zelený avanturín neutralizuje stres a úzkost z práce. Stačí ho mít v kapse nebo zásuvce pracovního stolu.

Tygří oko dopomůže ke splnění úkolů a povinností

Tygří oko je kamenem energie, vitality, prosperity a odvahy. Navíc napomáhá při dosahování cílů a zlepšuje také koncentraci a rozhodnost i odvahu, což se v zaměstnání hodí. Tygří oko má také vliv na finance, konkrétně umí vést směrem k ziskům.

Citrín posílí motivaci

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity. Svému majiteli umí dodat sílu a sebedůvěru a také pozitivní pohled na svět. A co je důležité, má pozitivní vliv také na motivaci a sebevyjádření.

KOUPIT ŠPERKY, DOPLŇKY A DEKORACE S CITRÍNEM

Řešením jsou minerály do ruky

Ne každý z nás zastává v zaměstnání pozici, při níž sedí většinu dne u pracovního stolu, ale je neustále v pohybu, anebo prostě nemůže své pracoviště uzpůsobit dekoracemi podle svého. I tak ale existuje možnost, jak na sebe nechat minerály působit. Vyzkoušejte minerály do ruky. Díky tomu máte možnost mít svůj minerál neustále u sebe, stačí ho vložit třeba do peněženky nebo do kapsy.

Zvolit můžete buď placičky nebo tromly. Placičky jsou vyleštěné minerály s hladkým povrchem upravené do stejné podoby a jsou velmi příjemné do ruky. Naopak tromly nemají specifický tvar, jsou jen vyhlazené. Obě varianty jsou energetické zesilovače.

Pokud jste milovníkem šperků, ať už jste muž či žena, je pro vás zcela ideálním řešením ozdobit se doplňky s minerály. Tak na vás budou svojí mocí působit prostřednictvím náhrdelníků, náramků, prstenů či náušnic. A ozdobit se vážně mohou i muži.

Balíček minerálů na pracoviště

SESTAVENÉ BALÍČKY MINERÁLŮ

  • Související články

Krystaly vhodné do nového domova

Kameny, které vám pomůžou přežít v práci a vrátí vám chuť do života

Chraňte svůj domov pomocí silných kamenů

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva