Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

 

Kdy se letos rozdává vysvědčení? V roce 2020 si půjdou školáci pro vysvědčení v úterý 30. června. Školáci a studenti tímto dnem odstartují dvouměsíční prázdniny plné letních zážitků a příprav na další školní rok. Odměňte je krásným náramkem, kamenem nebo přívěskem, který je bude motivovat, ochraňovat, dodávat zdravou energii a posílí jejich duševní rozvoj.

Uklidnění a motivace

Kámen, který dokonale uzemňuje, uklidňuje myšlenky a dává prostor k rozhodování je záhněda. Tento kámen hnědé barvy přijemně uklidňuje a zbavuje nás stresu a depresí.

záhněda vysvědčení stres

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

Nepřehlédněte:   
Příprava na prázdniny s energií z minerálů!

Sebevědomí a kreativita

Avanturín tiší nadměrné emoce, rozčilení a hněv. Dokonale zvyšuje kreativitu, vnímavost aučí nás uvědomění si všech souvislostí, které jsou důležité pro další životní krok. Kombinace s hematitem zároveň ochraňuje a pomáhá zlepšovat paměť.

sebevědomí škola

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Vitalita a odvaha

Tygří oko je ochranný kámen, který napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Zlepšuje náladu a současně dodává pokoru a inspiruje zkusit nové věci

odvaha

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Zdravé emoce

Příjemným pomocníkem během nevyrovnaných emocí je růženín. Je to kámen lásky, přátelství a uzdravování, který přináší silnou energii k nalezení nových přátelství a nového pohledu na život. Pro dosažení maximálního působení, kameny očistěte a nabijte během Úplňku.

růženín emoce

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Pro malé školáky

Nepřehlédněte novou sérií filmových náramků! Dětské náramky jsou vyrobené podle oblíbených postav (Avenger, Minecraft, Pokémon) a budou dětem přinášet radost, motivaci, ochranu, štěstí a ochraňovat před negativní energIí.

vysvědčení dárek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DĚTSKÝCH NÁRAMKŮ

Autor článku: Svět Minerálů