Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

 dárek za vysvědčení konec školního roku

Konec školního roku se nezadržitelně blíží! Už za pár dnů školáci a studenti obdrží od svých učitelů vysvědčení a začnou jim zasloužené prázdniny. Tak je nezapomeňte za jejich usilovnou desetiměsíční školní práci odměnit. Udělejte jim radost krásným náramkem, kamenem nebo přívěskem, který je bude motivovat, ochraňovat, dodávat zdravou energii a posílí jejich duševní rozvoj.

Uklidnění a motivace

Kámen, který dokonale bojuje proti stresu, pomáhá v klidu překonávat obtížné situace a dává prostor k rozhodování je záhněda. Tento kámen hnědé barvy příjemně uklidňuje myšlenky a zbavuje nás stresu a depresí. 

KOUPIT NÁRAMKY A KAMENY ZE ZÁHNĚDY ZDE

Sebevědomí a kreativita

Avanturín tiší nadměrné emoce, rozčilení a hněv. Dokonale zvyšuje kreativitu, vnímavost a učí nás uvědomění si všech souvislostí, které jsou důležité pro další životní krok. Kombinace s hematitem zároveň ochraňuje a pomáhá zlepšovat paměť.

KOUPIT NÁRAMKY, PŘÍVĚSKY A KAMENY Z AVANTURÍNU ZDE

Které minerály pomohou se sebevědomím

Vitalita a odvaha

Tygří oko je ochranný kámen, který napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Zlepšuje náladu a současně dodává pokoru a inspiruje zkusit nové věci

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Zdravé emoce

Příjemným pomocníkem v situacích s nevyrovnanými emocemi je růženín. Je to kámen lásky, přátelství a uzdravování, který přináší silnou energii k nalezení nových přátelství a nového pohledu na život. Pro dosažení maximálního působení, kameny očistěte a nabijte během Úplňku. Minerálem také můžete dítěti pomoci od strachu.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Které minerály pomáhají proti strachu

Pro malé školáky

Nepřehlédněte kolekci náramků přímo pro malé školáky. Najdete u nás dětské náramky sestavené pro milovníky Minecraftu nebo Avengerů a pro slečny máme třeba náramek Ariela nebo Alenku v říši divů. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DĚTSKÝCH NÁRAMKŮ

  • Související články

Konec školy je tady! Odměňte učitele minerálem a jeho účinky

Minerály pro děti a teenagery pomohou se sebevědomím i odvahou

Jak se starat o minerály? Nezapomeňte je správně čistit!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva