Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

 dárek za vysvědčení konec školního roku

Kdy se letos rozdává vysvědčení? V roce 2021 si půjdou školáci pro vysvědčení ve středu 30. června. Školáci a studenti tímto dnem odstartují dvouměsíční prázdniny plné letních zážitků a příprav na další školní rok. Odměňte je krásným náramkem, kamenem nebo přívěskem, který je bude motivovat, ochraňovat, dodávat zdravou energii a posílí jejich duševní rozvoj.

Uklidnění a motivace

Kámen, který dokonale bojuje proti stresu, pomáhá v klidu překonávat obtížné situace a dává prostor k rozhodování je záhněda. Tento kámen hnědé barvy příjemně uklidňuje myšlenky a zbavuje nás stresu a depresí. 

dětský náramek záhněda

KOUPIT NÁRAMKY A KAMENY ZÁHNĚDY ZDE

Nepřehlédněte:   
Příprava na prázdniny s energií z minerálů!

Sebevědomí a kreativita

Avanturín tiší nadměrné emoce, rozčilení a hněv. Dokonale zvyšuje kreativitu, vnímavost a učí nás uvědomění si všech souvislostí, které jsou důležité pro další životní krok. Kombinace s hematitem zároveň ochraňuje a pomáhá zlepšovat paměť.

náramek pletený avanturín

KOUPIT NÁRAMKY, PŘÍVĚSKY A KAMENY Z AVANTURÍNU ZDE

Vitalita a odvaha

Tygří oko je ochranný kámen, který napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Zlepšuje náladu a současně dodává pokoru a inspiruje zkusit nové věci

odvaha

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Zdravé emoce

Příjemným pomocníkem v situacích s nevyrovnanými emocemi je růženín. Je to kámen lásky, přátelství a uzdravování, který přináší silnou energii k nalezení nových přátelství a nového pohledu na život. Pro dosažení maximálního působení, kameny očistěte a nabijte během Úplňku.

přívěsek na krk růženín

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Pro malé školáky

Nepřehlédněte kolekci náramků přímo pro malé školáky. Najdete u nás dětské náramky sestavené pro milovníky Minecraftu nebo Avengerů a pro slečny máme třeba náramek Ariela nebo Alenku v říši divů. 

dětský náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DĚTSKÝCH NÁRAMKŮ

Autor článku: Svět Minerálů