Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

 dárek za vysvědčení konec školního roku

Kdy se letos rozdává vysvědčení? V roce 2021 si půjdou školáci pro vysvědčení ve středu 30. června. Školáci a studenti tímto dnem odstartují dvouměsíční prázdniny plné letních zážitků a příprav na další školní rok. Odměňte je krásným náramkem, kamenem nebo přívěskem, který je bude motivovat, ochraňovat, dodávat zdravou energii a posílí jejich duševní rozvoj.

Uklidnění a motivace

Kámen, který dokonale bojuje proti stresu, pomáhá v klidu překonávat obtížné situace a dává prostor k rozhodování je záhněda. Tento kámen hnědé barvy příjemně uklidňuje myšlenky a zbavuje nás stresu a depresí. 

dětský náramek záhněda

KOUPIT NÁRAMKY A KAMENY ZÁHNĚDY ZDE

Nepřehlédněte:   
Příprava na prázdniny s energií z minerálů!

Sebevědomí a kreativita

Avanturín tiší nadměrné emoce, rozčilení a hněv. Dokonale zvyšuje kreativitu, vnímavost a učí nás uvědomění si všech souvislostí, které jsou důležité pro další životní krok. Kombinace s hematitem zároveň ochraňuje a pomáhá zlepšovat paměť.

náramek pletený avanturín

KOUPIT NÁRAMKY, PŘÍVĚSKY A KAMENY Z AVANTURÍNU ZDE

Vitalita a odvaha

Tygří oko je ochranný kámen, který napomáhá při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Zlepšuje náladu a současně dodává pokoru a inspiruje zkusit nové věci

odvaha

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Zdravé emoce

Příjemným pomocníkem v situacích s nevyrovnanými emocemi je růženín. Je to kámen lásky, přátelství a uzdravování, který přináší silnou energii k nalezení nových přátelství a nového pohledu na život. Pro dosažení maximálního působení, kameny očistěte a nabijte během Úplňku.

přívěsek na krk růženín

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Pro malé školáky

Nepřehlédněte kolekci náramků přímo pro malé školáky. Najdete u nás dětské náramky sestavené pro milovníky Minecraftu nebo Avengerů a pro slečny máme třeba náramek Ariela nebo Alenku v říši divů. 

dětský náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DĚTSKÝCH NÁRAMKŮ

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení