Minerály pro děti a teenagery pomohou se sebevědomím i odvahou

Spoléháte rádi na sílu minerálů? Dobře děláte, protože jejich moc je obrovská. Vsaďte na ně i u dětí, kterým chcete dopřát maximum pocitu bezpečí, štěstí a pomoci jim překonat všechny překážky, které na ně v životě čekají.

Děti a dospívající to občas nemají snadné. To, co dospělák snadno hodí za hlavu a jde dál, je může trápit a mrzet mnohem déle. Pořiďte jim spolehlivého pomocníka, který jim pomůže v situacích, které pro ně mohou být složité.

Podpořte důvěru v sebe sama

Sebevědomí, to je to, co zejména teenagerům občas schází. Prožívají těžké období, hledají sami sebe, pochybují o sobě a možná mají pocit, že jsou na celém světě osamoceni. Tyhle pocity přitom mohou poškodit sakrální čakru. Když ta není vyvážená, můžeme mít problém.

Volte proto minerály, které sebevědomí posilují! Spolehlivý je například opálrodonitturmalínseptárielapis lazulityrkysmalachitbýčí okosokolí okochalcedon či sluneční kámen.

KOUPIT MINERÁLY K POSÍLENÍ SEBEVĚDOMÍ ZDE 

Které minerály posilují sebevědomí

Nic negativního!

Děláme, co můžeme proto, abychom děti ochránili před vším špatným. Jenže ne vždy se nám to podaří. Přitom i v tomhle se můžete spolehnout na sílu kamenů.

Magnezithematittyrkysbronzitchryzokolperlykorálkřišťál či avanturín a mnoho dalších minerálů je tady proto, abychom my i naši blízcí, byli před negativní energií ochráněni.

Tyto ochranné minerály ale nepůsobí jen na nás, ale i na naše okolí, z něhož dovedou škodlivé energie odstranit a podpořit proudění zdravé energie v našem těle i okolním prostoru.

KOUPIT MINERÁLY PROTI NEGATIVNÍ ENERGII ZDE  

Které další minerály jsou ochranné

Odvaha a strach

Odvaha a strach to jsou pocity, které leckdy zažívá každý z nás. I s těmito stavy mohou nám a dětem pomoci kameny. Díky tomu dostanou šanci pustit do nových dobrodružství, nebudou mít obavy třeba ze zkoušek ve škole a zvládnou zdánlivě složité situace s přehledem.

Mezi minerály vhodné na posílení odvahy a zbavení strachu patří třeba granátametystjadeitachátjaspis či křemen. Spolehnout se ale můžeme i na hematit, opálperlyserpentinitkunzitmalachit.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PROTI STRACHU 

Které minerály pomohou se strachem a odvahou

Na krk nebo do ruky

Jak ale zařídit, aby mohly minerály na naše děti působit opravdu intenzivně a neválely se v zapomnění na nočním stolku nebo v zásuvce? Buďte mazaní a zařiďte to tak, aby měly důležitý kámen stále u sebe.

Možností je několik. Dívku, ale v podstatě i chlapce, můžete obdarovat šperkem, nebo náramkem s vybraným minerálem. Řešením je také minerál do ruky, který se ve skutečnosti může snadno schovat do kapsy, peněženky nebo školního batohu. Příznivě ovlivňovat prostřednictvím minerálů můžete také prostředí, ve kterém váš potomek tráví čas. Lze to dělat díky dekoracím z minerálů.

Při výběru vhodného kamene pro vaše dítě myslete jednak na to, kterou stránku jeho duše či těla chcete podpořit, jednak i na znamení, v kterém je potomek narozen.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Které minerály do ruky můžete mít

  • Související články

Jak přežít pubertu svých dětí? Zkuste magické krystaly

Trpělivost je nejdůležitější vlastnost pro dosažení našich životních cílů. Co vám pomůže být trpělivější?

Amblygonit – kámen klidu

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů