Květinový úplněk je tady, bude ve znamení Štíra

Je před námi další úplněk, květnový neboli Květinový a zároveň zatmění Měsíce. Soustřeďte se na své zdraví, vyhněte se operacím a spolehněte se na sílu minerálů. Ty jsou pomocníky lidí nejen při úplňku, ale i každý všední den.

Květnovému úplňku se říká Květinový. Objevuje se přece v době, kdy všechno kolem nás po dlouhé zimě kvete, raší a plodí. Síla luny je plná energie a pomáhá celé zemi rozkvést. Úplněk tento měsíc nastane 16. května a bude ve znamení Štíra.

Vsaďte na jaspis i rubelit

Při úplňku se vyvarujte operacím, naplánujte si na jiný den. Květnový úplněk má vliv na některé orgány, je to třeba konečník, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, ale i pohlavní orgány. Jsou citlivé, snažte se je nezatěžovat.

Podpořit je můžete správným výběrem minerálů. Například rubelit kromě toho, že posiluje imunitní systém a metabolismus, také příznivě působí na pohlavní orgány. Ženám třeba pomáhá s bolestivou menstruací, neplodností i obdobím menopauzy.

Aby nebyla řeč jen o ženách, muži by se měli zaměřit na péči o prostatu. Vliv na ni má sakrální oranžová čakra. Je-li v harmonii a energie proudí správně, jsme vůči partnerovi otevřenější, příjemnější a celkově sexuálně aktivnější. Při zablokování však může dojít mimo jiné i k onemocnění prostaty.

Jaspis, konkrétně v červené barvě, pomáhá při onemocněních vaječníků i vejcovodů, malachit je skutečně mocný kámen, které příznivě působí na ženské pohlavní orgány.

Co se práce na zahradě týče, sbírejte pilně kořeny bylin, mají teď největší sílu, naopak nadzemní části nesušte, na to přijde čas později. A pozor i v nadšené práci na zahradě, i se stříháním živého plotu počkejte, protože jeho nadzemní část je citlivá. Ze stejného důvodu ani neřezejte stromy a keře a nezaštupujte květiny a zeleninu.

Ve stejný den jako úplněk čekejte také zatmění Měsíce. Letos bude jediné, další nás čeká až příští rok. Ve zkratce jde o astronomický jev, kdy je měsíční kotouč zastíněn Zemí. Nastává, pokud se při úplňku Slunce, Země a Měsíc ocitnou v jedné přímce.

KOUPIT MINERÁLY PODLE NEMOCI ZDE  

 Které minerály jsou vhodné pro druhou sakrální čakru

Jaký je Štír?

Jak už bylo řečeno, úplněk je ve znamení Štíra. Ten má složitou povahu - je ctižádostivý, vášnivý, citlivý, mlčenlivý, obětavý, někdy i labilní. Mísí se v něm pozitivní i negativní emoce.

Muž narozený ve znamení Štíra je svědomitý a nenápadný, má pevnou vůli, avšak těžko mění názor. Žena "Štírka" je velmi citlivá, zároveň však silná a sebevědomá.

 KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE  

 Minerály vhodné pro Štíra

  • Související články

Minerály pro čtyři fáze měsíce. Který se hodí pro novoluní a který pro úplněk?

Jak skladovat minerály? Hlídejte si to, aby fungovaly tak, jak mají!

Jak se starat o minerály? Nezapomeňte je správně čistit!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva