Květen je ve znamení srdce. Posilte ho minerály. Pomohou s láskou i nemocemi

Květen, to je lásky čas. A polibkem pod rozkvetlou třešní (nebo jakýmkoliv jiným rozkvetlým stromem v případě, že třešeň není po ruce) to rozhodně nekončí! Pomozte si minerály a dejte všem kolem najevo, že láska je součásti vašeho života nejen v květnu, ale každý den v roce.

I když si únorový svátek svatého Valentýna nachází i v Česku stále více fanoušků, první máj je pro řadu z nás nepřekonatelná klasika. Jednoduše máj – lásky čas! Podpořte svoje citové vztahy přírodní silou kamenů.

Co nás čeká v květnu?

Myslete na klíčové události v květnu včas. 

kveten

Spolehněte se na granát

Velkým pomocníkem v oblasti lásky je třeba granát. Kromě toho, že nám dodává vždy potřebnou energii a klid také povzbuzuje lásku a oddanost. Dále ale také podporuje sebedůvěru, podněcuje aktivitu, ale zároveň posiluje pud sebezáchovy. Vše jmenované se v citových otázkách může velmi hodit!

Granát navíc srdce ovlivňuje pozitivně nejen v oblasti citové, ale i zdravotní. Reguluje ho a má na něj pozitivní účinky. Další minerály, které byste měli mít u sebe, ať se vám láska a štěstí nevyhýbají obloukem, jsou třeba malachitrodonitakvamarínturmalínrubelitrůženínkunzitjadeit či měsíční kámen.

KOUPIT MINERÁLY PRO LÁSKU A ŠTĚSTÍ ZDE

Které minerály podporují lásku

Mějte ho stále u sebe!

Ideálním řešením, jak mít kámen neustále u sebe, je pořídit si ho v podobě šperku. Možnosti jsou nepřeberné, zdobit vás mohou náušnice, náramky, náhrdelníky nebo přívěsky. A třeba náramky s minerály jsou na výběr nejen v ženských a pánských variantách, ale i dětských, rodinných, nosit můžete i párové šperky. A konec konců, také milovníci domácích zvířat chtějí, aby jejich zvířecí člen rodiny byl v pohodě a harmonii. A tak můžete pejska, králíka nebo kočku ozdobit minerálem. 

Podpořit milostné záležitosti můžete také pomocí drúzy, což je čistě přírodní neopracovaný minerál, který se výborně hodí jako krásná dekorace do bytu. Nechat na sebe působit sílu minerálů lze i prostřednictvím minerálových dekorací. Konkrétně třeba zvonkohry vám domov vysloveně zkrášlí.

KOUPIT ŠPERKY S MINERÁLY ZDE

Chraňte si čakru

Zcela zásadní je pro spokojený milostný život mít v pořádku čtvrtou srdeční čakru. Najdeme ji přímo ve středu hrudi, je napojena na mezilidské vztahy včetně lásky. Pokud je v pořádku, jsme otevření, ochotní a soucitní. Když ale nefunguje tak, jak má, hrozí nám, že naše schopnost lásku přijímat i dávat, bude zablokována.

Které minerály jsou vhodné pro čtvrtou srdeční čakru 

Pokud si nejste jistit, že vyberete takový minerál, který potřebujete, jste ideálním kandidátem na kombinaci a balíček minerálů. Třeba Kouzelný box Láska a romance vám pomůže otevřít srdce, vychutnat si rozkoš, ale dovede vás také ke zdravé sebelásce. V boxu najdete minimálně pět pečlivě vybraných kamenů, drúz, surových kamenů nebo dekorací.

Když si minerál vybíráte, můžete kromě druhu a účelu volit také tvar. Kámen opracovaný do tvaru srdce vám pomůže vaše srdce udržet čisté, přinese vám lásku a přátelství. A navíc, budete-li minerálem ve tvaru srdce obdarováni nebo jím naopak někoho obdarujete, budou tím city jasně dány najevo. 

Chraňte ho a posilujte

Srdce, to není jen láska, ale zejména nejdůležitější orgán našeho těla, na který bychom měli být velmi opatrní. Vyberte takový minerál, který na vaše srdce bude mít pozitivní vliv. Korál, topaz, kunzit, avanturín, tyrkys i magnezitto jsou jen příklady kamenů, které vám pomohou srdce posílit, zlepší jeho rytmus, tlukot a tak dále.

Ideálním kamenem pro srdce je třeba Dioptas – kámen srdce. Je poměrně vzácný a zaujme sytě zelenou či modrozelenou barvou. Působí na srdce pozitivně ve všech ohledech - zahání smutek a lítost, zaceluje staré duševní rány a navozuje pocit lásky. Zároveň pomáhá předcházet infarktu a řadě kardiovaskulárních chorob. 

KOUPIT MINERÁLY NA SRDEČNÍ POTÍŽE ZDE

  • Související články

Jak nejlépe používat krystaly ve tvaru srdce

Překonejte osamělost a otevřete své srdce

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva