Trpělivost je nejdůležitější vlastnost pro dosažení našich životních cílů. Co vám pomůže být trpělivější?


zdroj: pixabay

Trpělivost nám umožňuje nepodléhat beznaději a nenechat se v soužení a těžkostech přemoci malomyslností. Trpělivost je ale něco jiného, než pasivita. Trpělivost je umění žít s tím, co je ještě nehotové, žít v přítomnosti, která je neúplná, aniž by si člověk zoufal. Trpělivost znamená podpořit i ostatní, snášet je, přijmout je s jejich omezeními, sdílet je spolu s nimi. Pro ty, kteří se trpělivosti teprve učí, přinášíme přehled drahých kamenů, které vám pomohou.

Růženín je kámen, který již svou růžovou barvou navozuje klid a harmonii v těle. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při hledání trpělivosti. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

růženín přívěsek srdce

 

Zelený avanturín je kámen, který nám poskytuj vnitřní klid, díky kterému získáme potřebnou trpělivost. Avanturín vám pomůže s celkovým uvolněním těla a mysli. Svým zeleným třpytem a spojením s přírodou je předurčen k léčbě všech typů onemocnění. Je to jeden z mála nejvšestrannějších kamenů. Pomáhá při kožních problémech, nemocech a alergiích, které jsou ve velké většině vyvolány oslabeným imunitním systémem. Po zdravotní stránce avanturín zmírňuje chronické bolení hlavy a migrény. Podporuje látkovou výměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Hojí zánětlivá onemocnění a mírní bolesti.

avanturín zelený masážní tyčka

 

Červený a žlutý jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně pomáhá hojit ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále hojí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

jaspis červený troml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení