Jak využít svoji nespokojenost ve svůj prospěch?

Každý člověk je v určitém období svého života nespokojen sám se sebou. Často tento stav vzniká v souvislosti se zklamáním v práci, osobním životě, nevhodným zaměstnáním, přepracovaností, nedostatkem času pro sebe a své koníčky. Pokud člověk tuto nespokojenost cítí, může si pomoci sám ve spolupráci s drahými kameny, které vás vašich potíží zbaví.

Které minerály pomohou s pocitem nespokojenosti?

Citrín je kámen, který obsahuje sluneční energii. Majiteli tohoto kamene zvyšuje jeho tvůrčí schopnost, předává mu teplo a energii. Citrín je šťastný a štědrý kámen, který vás zbaví melancholie a negativní emoce. Citrín kámen, který navrací ztracenou sílu a energii. Citrín zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní. Pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, zbavuje krev toxických látek, podněcuje činnost brzlíku a udržuje v rovnováze funkci štítné žlázy. Pomáhá posilovat nervy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU  

Girasol je kámen hluboké meditace, který vyrovnává krevní tlak a oběh, reguluje tvorbu buněk, posiluje imunitní systém a lymfatickou soustavu a v neposlední řadě podporuje trávicí trakt. Zlepšuje komunikační schopnosti. Rozpouští zatvrzelé postoje, zlobu a negativitu. Ideální je nosit ho v čase změn, protože povzbuzuje psychiku, zklidňuje a vytváří vnitřní rovnováhu.

Křišťál účinně posiluje energii a odklání škodlivé vlivy prostředí. Uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. Pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Potlačuje sklony občas škodit sám sobě. Kámen má schopnost mírnit bolesti a hojit nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Kámen přikládáme vždy přímo na postižená místa.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU  

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva