Na plísně na nohou lze vyzrát! Poradíme jak

Víte, že na nohou je čtvrt milionu potních žláz, které vyprodukují okolo čtvrt litru potu denně? Ten se pak rozkládá a jeho bakterie se přeměňují na kyseliny a amoniak. Nepříjemný zápach případně i plíseň je na světě. Právě v létě potíže s plísní na nohou gradují, už kvůli častým návštěvám veřejných koupališť. Pokud se vás tento problém týká, pořiďte si jeden z drahých kamenů.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou. Dokáže uklidnit a povzbudit vaši mysl. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Zdravotně vám Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz a metabolizmus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Pomocí ametystu pro vás bude nadměrné pocení jen otázka minulosti. Dále zmírňuje bolesti hlavy, zmenšuje podlitiny, rány a pomáhá odstraňovat otoky.

Chalcedon s inkluzemi mědi je kámen klidu, tolerance a harmonie. Je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Dále podporuje funkci jater a hlavně mírní záněty a plísňová onemocnění. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám.

Křišťál, jehož čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte.