Na plísně na nohou lze vyzrát! Poradíme jak

Víte, že na nohou je čtvrt milionu potních žláz, které vyprodukují okolo čtvrt litru potu denně? Ten se pak rozkládá a jeho bakterie se přeměňují na kyseliny a amoniak. Nepříjemný zápach případně i plíseň je na světě. Právě v létě potíže s plísní na nohou gradují, už kvůli častým návštěvám veřejných koupališť. Pokud se vás tento problém týká, pořiďte si jeden z drahých kamenů.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou. Dokáže uklidnit a povzbudit vaši mysl. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Zdravotně vám Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz a metabolizmus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Pomocí ametystu pro vás bude nadměrné pocení jen otázka minulosti. Dále zmírňuje bolesti hlavy, zmenšuje podlitiny, rány a pomáhá odstraňovat otoky.

Chalcedon s inkluzemi mědi je kámen klidu, tolerance a harmonie. Je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Dále podporuje funkci jater a hlavně mírní záněty a plísňová onemocnění. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám.

Křišťál, jehož čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení