Jste náladoví? Otěže náladovosti držíte pouze ve svých rukou, tak s ní zatočte

Nálada je možná to úplně nejdůležitější, co v životě máme. Když jsme šťastní, tak i častokrát věci, které bychom řešit měli, označíme za málo důležité. Našemu psychickému stavu nasvědčuje i postoj těla. V dobré náladě se narovnáme, vyprsíme, zdravotní neduhy jakoby nebyly. Ve špatné náladě se naopak hrbíme, choulíme se nebo máme tendenci poklepávat nohou. Smích, pláč, radost, vztek, euforie, bezmoc...a tak pořád dokola. Střídají se vám nálady příliš rychle? Pořiďte si jeden z drahých kamenů a už nebudete vědět, co je špatná nálada.

Jaké minerály pomáhají s náladami? Vyberte si ten nejvhodnější pro vás 

Ohnivý achát dodává harmonii, podporuje koncentraci a logiku, činorodost a vytrvalost. Zdravotně mírní horečnatá infekční onemocnění a sráží vysoké teploty. Reguluje hormonální činnost žláz. Posiluje krevní oběh, látkovou výměnu a trávicí trakt. Pomáhá při chudokrevnosti a menstruační nepravidelnosti. Chrání nás před letargií a depresemi a napomáhá k naší dobré náladě.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU  

Leopardí jaspis vyzařuje očistnou a ochrannou energii. Učí nás skromnosti a soucitu, posiluje naši dobrou vůli a trpělivost. A při čem jiném než žárlivosti se vám bude vlastnost jako trpělivost a dobrá vůle hodit. Zdravotně ovlivňuje funkci ledvin a močového měchýře, pomáhá při hojení ledvinového písku a kamenů. Bude pro vás pomocníkem v oblasti gynekologické, protože je účinný při nemocích vaječníků a vejcovodů nebo při překonání nevolnosti v těhotenství a u porodu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU  

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje hojení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Působí harmonicky na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU  

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva