Zácpa není ostuda, ale nemoc! Poradíme jak s ní bojovat

Zácpou podle odhadů trpí asi třicet procent dospělé populace. Toto číslo ale může být daleko vyšší. Zácpa není ničím neobvyklým a zvláštním, pro většinu lidí ale představuje tabu, o kterém nechtějí mluvit ani se svými nejbližšími. Pořiďte si proto jeden z drahých kamenů a skončete s problémy se zácpou jednou provždy.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Zdravotně působí hojivě na slinivku, žaludeční problémy a čistí krev. Citrín nám čistí střevní trakt od balastu a jedovatých látek, které nám mohou způsobovat problémy s průchodností střev a vyvolávat zácpu.

Červený a žlutý jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Působí na ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále hojí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

Sardonyx nám dává radost, zahání starosti, melancholii a deprese. Pomáhá nám řešit problémy a tím pozitivně ovlivňovat komunikaci s našimi blízkými. Zdravotně pomáhá při zánětech, plísních a zácpách. Sardonyxová voda pomáhá jak vnitřně, tak zevně, při léčbě kožních problémů, infekce a otravy. Kámen přikládejte na postižená místa a soustřeďte veškerou svou energii na dané místo. Nezapomínejte kámen po meditaci očistit pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody. Dále sardonyx hojí podporuje i funkci žlučníku a jater, včetně všech chorob, které jsou s nimi spojené.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení