Jak se osvobodit od zklamání? Obklopte se drahými kameny

Zklamání. Určitě to všichni znáte....někam se těšíte, někdo vám vykreslil nějaké místo, úžasná dovolená, všechno sbaleno a vy přijedete a zažijete zklamání. Minimálně jednou v životě nás všechny potkalo. U někoho je zklamání na denním pořádku. Jeho míra je ale určena převážně naší náročností. Pokud jste se v tom našli, pak vězte, že drahé kameny pro vás mohou být tím pravým přítelem.

Mléčně bílý opál, vnáší do našeho života jas a světlo. Při pocitech zklamání vám bude oporou pro své umění vnést do života citovou a duševní úlevu. Opál jako jeden z mála kamenů nenabíjíme na prudkém slunci, necháme působit sluneční paprsky spíše v ranních hodinách nebo za jasné noci při úplňku. Kromě močových cest působí opál na funkci mléčných žláz.

Bílý achát je nejlepším přítelem při mírnění našeho zklamání. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže odstranit citové blokády, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. Achát působí na oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a kladně působí na kožní nemoci. Pro posílení účinku pijeme každý den achátový elixír. Elixír připravíme pomocí vody a několika achátů, které necháme omýt pod proudem vody a nabijeme sluneční či měsíční energií. Kameny pak vložíme do velké nádoby, do které následně nalijeme vodu a necháme několik hodin působit. Kameny posléze vytáhneme a vodu vypijeme.

Křišťál je pro své zbarvení již předurčen k hojení a mírnění zklamání. Jeho čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte. Pomůže vám při nemoci srdce, štítné žlázy, krevní tlak, plíce a zažívací ústrojí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení