Je náměsíčnost nebezpečná? Je to nemoc nebo porucha? A jak na ni vyzrát?

S nějakou formou náměsíčnosti se asi setkal každý z nás. Ať už jde o mluvení ze spaní, vstávání z postele, nebo dokonce otevření dveří, či přenesení věcí z místa na místo. Nebezpečné pak může být především to, když si bude chtít náměsíčný něčeho ,,zobnout,,. Náměsíčnost se vyskytuje především u dětí. Pořiďte svým ratolestem drahý kámen, který je udrží v posteli.

Bílý achát je kámen, který nám pomáhá v těžkých životních situacích nalézat pravdu, bez trpkosti přijímat kritiku a s trpělivostí snášet nejrůznější nepříznivé zdravotní události. Achát pomůže hlavně v případě, kdy jste náměsíční. Vezměte vždy omytý achát, nabitý sluneční či měsíční energií do rukou a přeneste veškerou svou energii do své mysli, kde se budete soustředit na svou náměsíčnost. Achát ji pak převezme za vás. Abyste posílila účinky achátu, noste ho vždy při sobě, ať už v podobě samotného kamene, či jako šperk.  Dále vám achát pomůže při jiných zánětech, jako zánětech vaječníku a vejcovodů, při onemocnění prostaty, špatné funkci ledvin či při žaludečních nebo střevních problémech.

Bílý chalcedon je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám. Je vhodným společníkem při léčbě náměsíčnosti, kdy tělu dodává potřebnou energii.

Girasol nám vyrovnává ve fyzické rovině všechny procesy, které zaručují naše trvalé zdraví. Díky jeho barvě, která připomíná čistotu lidské duše, v sobě dokážeme rozpoznat všechny naše nedostatky, které se jinak snažíme zakrýt. Pomáhá nám při léčbách náměsíčnosti, především když si kámen budeme přikládat do centra našeho čela a po celé hlavě. Nejlépe však pomáhá girasolový oblázek, kterým postižená místa masírujeme. Aby vám správně fungoval, musíte se o něj patřičně starat. Jelikož je to kámen choulostivý na žár, nabíjíme ho pouze při východu nebo západu slunce. Dále girasol hojí krevní tlak a oběh, posiluje imunitní systém a lymfatickou soustavu.