Jak na zdravé oči a jak si dobrý zrak uchovat?

Jistě každý z nás alespoň jednou v životě slyšel radu: Jez tu mrkev, ať máš zdravé oči! Správná skladba jídelníčku má určitě velký přínos a existuje výrazně více potravin, které mají pozitivní vliv na dobrý zrak. I když ani dodržování správného jídelníčku vám nemusí pokaždé zaručit, že se v životě obejdete bez brýlí či se vyhnete očním vadám. Pomocníkem vám budou drahé kameny.

 

Sokolí oko je kámen, které nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Tygří oko vám pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, dále migrénu a silné bolesti hlavy.

 

Onyx je kamenem dodávající sílu. Zajistí vám oporu v těžkých situacích. Podporuje naše logické myšlení, sebekontrolu a cílevědomost. Onyx je kamenem, který je potřeba dlouho nabíjet na slunci. Pak vám bude pomocníkem při léčbě záděr na nehtech, čištění pleti a při léčbě zrakových potíží. Po zdravotní stránce posiluje nervovou soustavu a imunitní systém. Kamenem můžeme postižená místa masírovat, abychom podpořili jejich uzdravení.

Zelený avanturín jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Předchází jakýmkoliv očním problémům a v konečném důsledku je dokáže také vyléčit.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení