Tromlované vs. surové minerály

Obrázek Älánku
 

Jaké krystaly je lepší používat – tromlované či přírodní? Existuje řada názorů. Většina odborníků se nicméně shoduje na tom, že tromlování nemá na „energetický výkon“ minerálů žádný vliv.

Surové či opracované?

A v čem je vlastně ve zmíněných minerálech rozdíl? Tromly jsou minerály jemně vyleštěné, mají hladký povrch a živé barvy. Tyto kameny nemají specifický tvar, jsou jen vyhlazené. Jedná se o energetické zesilovače a mají také silné vnitřní uklidňující efekty. Ve výběru je proto dobré řídit se intuicí, která napoví, které kameny vás přitahují.

KOUPIT TROMLY ZDE

Oproti tomu neopracované minerály, kterým někteří dávají přednost, jsou opravdu surové kameny ve své původní přírodní podobě. Mají tedy rozličné tvary, nejsou naleštěny ani nijak jinak pozměněny. Pozor však na jejich křehkost, mohou se snadněji rozpadnout.

KOUPIT SUROVÉ KAMENY ZDE

Surové minerály i tromly můžete mít neustále u sebe a čerpat díky tomu jejich sílu. Třeba díky minerálům do ruky. Ty jednoduše schováte do kapsy, peněženky nebo kterékoliv jiné místo a jen si užíváte čarovnou moc minerálu. Vybírejte třeba podle toho, jaké máte zdravotní trápení, zda chcete například vylepšit svůj spánek nebo podle účelu, pro který si kámen pořizujete. Chcete posílit lásku a pojistit si štěstí? I s tím vám krystaly mohou pomoci!

Které minerály pomáhají s láskou

Tromlovaný angelit

Angelit je kamenem klidu, míru a vnímavosti. Pomáhá nám smířit se v situacích, které nejdou změnit, podporuje také soucit, slitování, smíření, vědomí a pravdomluvnost. Je to kámen, který vám pomůže v navazování kontaktu s říší andělů a telepatii. Co se zdraví týče, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu a močový systém. Podporuje funkci plic a pomáhá s redukcí hmotnosti.

KOUPIT ANGELIT ZDE

Surový ametyst

Ametyst je velmi mocný kámen a má obrovskou ochrannou sílu. Dovede totiž zahánět negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší také strachy, vztek, obavy a zlobu a pomáhá se soustředěním. Ametyst harmonizuje krční korunní čakru. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí.

KOUPIT AMETYST ZDE

  • Související články

Krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody

Udržujte své minerály čisté. Pomohou vám tyto tři originální způsoby

Dosáhněte svých snů pomocí drahých kamenů!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva