Krystaly pro zahnání nočních můr

Obrázek článku
 
V dnešním článku si představíme nerosty, které přinášejí klidné a mírumilovné sny.
 

Noční můry či noční děsy má čas od času každý z nás. Některé jedince však hrůzostrašné sny trápí mnohem častěji než jiné, což má značně nepříznivý vliv na kvalitu jejich spánku.

Karneol umístěte na noční stolek v dětském pokoji. Navozuje klidný spánek, zahání noční můry a zajišťuje celkovou ochranu domova. Aby se zachoval soulad s přírodou, doporučujeme koupit vždy lichý počet kamenů.

karneol noční můry

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Záhněda uzemňuje, pomáhá překonávat obtížné situace a přináší klid. Celkově tak velmi dobře potlačuje strach během spánku.

záhněda noční můry

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

Tygří oko je velmi účinný talisman, který bojuje proti nepřátelským myšlenkám. Podporuje psychickou harmonii, odvahu a podporuje pozitivní smýšlení, které se pak odráží do snů během spánku.

tygří oko noční můry

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Ametyst je mocný kámen, který umí zahánět negativní emoce, dodává dětem optimismus do života a odstraňuje napětí. Je to úžasný kámen, který pomáhá proti nespavosti a silně odráží noční můry.

ametyst noční můry

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Vybraný minerál (či více minerálů) si pořiďte ve formě tromlů či placiček, které si před usnutím můžete dát pod polštář.
 
Závěrem dodejme, že příčinou častého výskytu nočních můr může být i skutečnost, že se vám jejich prostřednictvím někdo snaží něco sdělit. Protože sny k nám promlouvají jazykem symbolů a metafor, doporučujeme vést si o nich záznamy a průběžně je analyzovat.

Auto článku: Svět Minerálů