Přehlídka kamenů, které vám pomohou s nekvalitním spánkem

V dnešní uspěchané době je kvalitní spánek spíše mimořádným faktorem bytí, nežli základní biologickou potřebou pro fungování každého člověka. Nekvalitní spánek může jedincům způsobovat dokonce po určité době i mozkové problémy, které pak ve stáří vedou k degenerativním poruchám a následným nemocem.

Vybrali jsme pro vás několik kamenů, které vám pomohou navodit duševní klid a pohodu, tak důležitou pro dobrý, ničím nerušený spánek.

Růženín je kámen, který již svou růžovou barvou navozuje klid a harmonii v těle. Proto je tak dobrým společníkem právě v oblasti spánku. Díky prudkému technickému rozvoji, který ovlivňuje znečišťování ovzduší, je používání růženínu stále více populární. Vlivem působení elektromagnetických vln, které vycházejí ze všech našich elektrických spotřebičů, které se nachází v obytných prostorách každého člověka, se proto doporučuje umístění růženínů všude, kde se spotřebiče nacházejí, převážně pak v ložnicích, kde lidé tráví až třetinu svého života. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

Růženín přívěsek

 

Citrín, který svým žluto hnědým zbarvením vytváří teplo, dodává svému majiteli energii a blahodárně působí na odstranění negativní energie, kterou v sobě každý člověk schovává a která tak brání v prožití bezesné a poklidné noci. Citrín pomáhá rozvíjet pozitivní přístup k životu, zbavuje nás negativních vlastností, díky kterým nemáte sílu ani energii se radovat. Je důležitým pomocníkem při dobrém spánku, jelikož jeho síla hrotu, která bude směřovat směrem dolů, pronikne do vašeho těla a navodí tak meditační stav, díky kterému se vám bude o poznání lépe spát.

Citrín troml

Křemen se stane vaší neodmyslitelnou součástí, jelikož je díky své krystalické formě nejúčinnějším léčivým krystalem ze všech a můžete ho použít například k odstranění svalových křečí, které jsou tak typické pro fázi usínání. Díky jeho funkci jako zesilovače energie čistí a uzdravuje orgány. Současně vede k pročištění duše a spojení s myslí, které nám pomáhá se uvolnit a navodit tak klid pro fázi usínání a následný spánek.

Křemen přívěsek anděl