Jak ven ze začarovaného kruhu bulimie a anorexie? Pomocníkem jsou drahé kameny


zdroj: pixabay

Oproti anorexii, kdy se člověk necítí hladový, nebo má k jídlu odpor, je bulimie duševní onemocnění, při kterém má pacient neodolatelnou touhu po jídle se záchvaty k přejídání, které ale vzápětí dávivě vyvrátí. Bulimií trpí převážně mladé dívky mezi 12 a 18 rokem, není ale výjimkou ani mezi staršími ženami a dokonce ani muži. S bulimií úzce souvisí špatné psychické stavy, deprese a úzkost, dále pak sklony k alkoholismu nebo drogám, končící mnohdy sebevraždou. Pokud toto čtete a víte, že se vás to týká, nebo je ve vašem okolí někdo, kdo tím trpí, pak pro vás máme přehled drahých kamenů, které vám pomohou.

Turmalín vám vytvoří ochranný štít a pomůže vám pochopit a mít rád samu sebe. Toto poznání je důležité proto, abyste se měli rádi a dokázali se sebou žít. Pokud toto splníte, pak budete vyrovnaní a nebudete řešit problémy jakýmkoliv drastickým způsobem, jako jsou anorexie či bulimie. Kámen vám zvýší tělesnou vitalitu, odstraní napětí, stres a negativní myšlenky. Podnítí vás k pozitivnímu naladění bez ohledu na okolnosti. Ze zdravotního hlediska vám turmalín posiluje imunitní systém. Je účinným detoxikantem a působí preventivně proti klaustrofobii a panice.

turmalín

Křemen působí pozitivně na vaše emoce. Je nejdokonalejším kamenem a lze ho použít při léčbě jakékoliv nemoci, tedy i bulimie či anorexie. Pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, pomáhá porozumět vlastní duchovní podstatě a povzbuzuje naději. Po léčebné stránce urychluje léčení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikajících nemocí jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.

křemen anděl přívěsek

Křišťál  povzbudí vaši psychiku a pomůže vám k sebezdokonalení. Ochrání vás před vším zlým a negativním. Odstraní vaše bloky a stane se zrcadlem vaší duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

křišťál s epidotem