Jak ven ze začarovaného kruhu bulimie a anorexie? Pomocníkem jsou drahé kameny


zdroj: pixabay

Oproti anorexii, kdy se člověk necítí hladový, nebo má k jídlu odpor, je bulimie duševní onemocnění, při kterém má pacient neodolatelnou touhu po jídle se záchvaty k přejídání, které ale vzápětí dávivě vyvrátí. Bulimií trpí převážně mladé dívky mezi 12 a 18 rokem, není ale výjimkou ani mezi staršími ženami a dokonce ani muži. S bulimií úzce souvisí špatné psychické stavy, deprese a úzkost, dále pak sklony k alkoholismu nebo drogám, končící mnohdy sebevraždou. Pokud toto čtete a víte, že se vás to týká, nebo je ve vašem okolí někdo, kdo tím trpí, pak pro vás máme přehled drahých kamenů, které vám pomohou.

Turmalín vám vytvoří ochranný štít a pomůže vám pochopit a mít rád samu sebe. Toto poznání je důležité proto, abyste se měli rádi a dokázali se sebou žít. Pokud toto splníte, pak budete vyrovnaní a nebudete řešit problémy jakýmkoliv drastickým způsobem, jako jsou anorexie či bulimie. Kámen vám zvýší tělesnou vitalitu, odstraní napětí, stres a negativní myšlenky. Podnítí vás k pozitivnímu naladění bez ohledu na okolnosti. Ze zdravotního hlediska vám turmalín posiluje imunitní systém. Je účinným detoxikantem a působí preventivně proti klaustrofobii a panice.

turmalín

Křemen působí pozitivně na vaše emoce. Je nejdokonalejším kamenem a lze ho použít při léčbě jakékoliv nemoci, tedy i bulimie či anorexie. Pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, pomáhá porozumět vlastní duchovní podstatě a povzbuzuje naději. Po léčebné stránce urychluje léčení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikajících nemocí jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.

křemen anděl přívěsek

Křišťál  povzbudí vaši psychiku a pomůže vám k sebezdokonalení. Ochrání vás před vším zlým a negativním. Odstraní vaše bloky a stane se zrcadlem vaší duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy.

křišťál s epidotem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení