Léčivé krystaly a rakovina I.: Obecný úvod

Obrázek článku
 
Rakovina je bezesporu jednou vůbec nejobávanějších chorob. A nevybírá si...
 

Hned na úvod tohoto miniseriálu bychom rádi zdůraznili, že každý pacient s rakovinou by podle našeho názoru měl podstupovat klasickou (medicínskou) léčbu. Nejsme zastánci alternativních metod, ke kterým se někteří lidé z různých důvodů (například zoufalství či strach z chemoterapie) uchylují.

Je tedy jasné, že i nošení krystalů doporučujeme výhradně jako doplňkovou formu léčby. Právě proto jako první zmíníme záhnědu, která zmírňuje negativní účinky výše zmíněné chemoterapie (potažmo radioterapie) na organismus.

Záhněda náramek kulička 6 mm - AAA

Záhněda náramek kulička 6 mm - AAA

 

Za pozornost jistě stojí také selenit - podporuje hojení na buněčné úrovni a odstraňuje energetické blokády přispívající ke vzniku rakoviny.

Selenit bílý - mýdlo

Selenit bílý - mýdlo

 

K těmto dvěma kamenům bychom přidali ještě křišťál, který zesílí jejich energii a používali všechny tři současně (vytvořili tzv. krystalickou mřížku).

Křišťál praskaný troml M

Křišťál praskaný troml M

 

 

Pozor – stále se bavíme o rakovině na zcela obecné úrovni. Existuje mnoho druhů nádorových onemocnění i mnoho druhů minerálů, které je vhodné „nasadit“ právě v případě té které konkrétní diagnózy. Na některé z nich se podíváme v následujících článcích.