Léčivé krystaly a rakovina I.: Obecný úvod

Obrázek článku
 
Rakovina je bezesporu jednou vůbec nejobávanějších chorob. A nevybírá si...
 

Hned na úvod tohoto miniseriálu bychom rádi zdůraznili, že každý pacient s rakovinou by podle našeho názoru měl podstupovat klasickou (medicínskou) léčbu. Nejsme zastánci alternativních metod, ke kterým se někteří lidé z různých důvodů (například zoufalství či strach z chemoterapie) uchylují.

Je tedy jasné, že i nošení krystalů doporučujeme výhradně jako doplňkovou formu léčby. Právě proto jako první zmíníme záhnědu, která zmírňuje negativní účinky výše zmíněné chemoterapie (potažmo radioterapie) na organismus.

Záhněda

 Za pozornost jistě stojí také selenit - podporuje hojení na buněčné úrovni a odstraňuje energetické blokády přispívající ke vzniku rakoviny.

Selenit

K těmto dvěma kamenům bychom přidali ještě křišťál, který zesílí jejich energii a používali všechny tři současně (vytvořili tzv. krystalickou mřížku).

Křišťál

Pozor – stále se bavíme o rakovině na zcela obecné úrovni. Existuje mnoho druhů nádorových onemocnění i mnoho druhů minerálů, které je vhodné „nasadit“ právě v případě té které konkrétní diagnózy. Na některé z nich se podíváme v následujících článcích.