Měsíční kámen – kámen mateřství a osudu

 
Měsíční kámen je forma aduláru (odrůda draselného živce). Staré kultury věřily, že znikl energií tohoto pozoruhodného minerály byly způsobeny působením měsíčního svitu. Např. v Indii je měsíční kámen stále považován za posvátný.
 

Účel, síla a podpora

Měsíční kámen je kamenem osudu, nových začátků a intuice. Tento krásný kámen posiluje intuici, empatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost. Přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. 

 

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Mateřství a plodnost

Měsíční kámen je považován za jeden z nejsilnějších krystalů plodnosti. Pomáhá zvyšovat plodnost a přizpůsobovat se vašemu vlastnímu přirozenému rytmu a pomáhá vám otěhotnět. Měsíční kámen najdete také v našem autorském náramku plodnosti!

Druhy a barvy měsíčního kamene

Nádherný měsíční kámen se vyskytuje v široké škále barev. Patří mezi ně bílá, šedá, hnědá, růžová, oranžová, zelená, žlutá a bezbarvá. Každý z těchto barev dává kamenu originální barevný nádech

Nemoce a zdraví

Ve zdraví udržuje v rovnováze hormonální systém, snižuje menstruační bolesti a posiluje reprodukční orgány. Pomáhá při problémech s kůží, vlasy, zažíváním. Detoxikuje a podporuje funkci jater a slinivky břišní. Vhodný je při těhotenství, početí a následně i při kojení. Zklidňuje hyperaktivní děti.

Znamení zvěrokruhu

Měsíční kámen je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Rakům posiluje sebevědomí a bezpečí
  • Rybám ukáže průbojnější cestu
  • Kozorohům posílí spolehlivost a věrnost

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení