Měsíční kámen – kámen mateřství a osudu

 
Měsíční kámen je forma aduláru (odrůda draselného živce). Staré kultury věřily, že vznikl energií tohoto pozoruhodného minerály byly způsobeny působením měsíčního svitu. Např. v Indii je měsíční kámen stále považován za posvátný.
 

Účel, síla a podpora

Měsíční kámen je kamenem osudu, nových začátků a intuice. Tento krásný kámen posiluje intuici, empatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost. Přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. 

 

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Mateřství a plodnost

Měsíční kámen je považován za jeden z nejsilnějších krystalů plodnosti. Pomáhá zvyšovat plodnost a přizpůsobovat se vašemu vlastnímu přirozenému rytmu a pomáhá vám otěhotnět. Měsíční kámen najdete také v našem autorském náramku plodnosti!

Druhy a barvy měsíčního kamene

Nádherný měsíční kámen se vyskytuje v široké škále barev. Patří mezi ně bílá, šedá, hnědá, růžová, oranžová, zelená, žlutá a bezbarvá. Každý z těchto barev dává kamenu originální barevný nádech

Nemoci a zdraví

Ve zdraví udržuje v rovnováze hormonální systém, snižuje menstruační bolesti a posiluje reprodukční orgány. Pomáhá při problémech s kůží, vlasy, zažíváním. Detoxikuje a podporuje funkci jater a slinivky břišní. Vhodný je při těhotenství, početí a následně i při kojení. Zklidňuje hyperaktivní děti.

Znamení zvěrokruhu

Měsíční kámen je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Rakům posiluje sebevědomí a bezpečí
  • Rybám ukáže průbojnější cestu
  • Kozorohům posílí spolehlivost a věrnost

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů