Červnový superúplněk je ve znamení jahod! Čekejte ho v neděli

Jahody jsou teď všude kolem nás. Zima byla dlouhá a možná někteří z nás ztráceli naději, že letos vůbec uvidí sluníčko. Ale dočkali jsme se a odměnou nám je právě tohle sladké drobné ovoce, které k létu patří.

A ve znamení jahod je i červnový superúplněk, nastane 4. června v 05:41. Jde o letošní šestý úplněk, dalších šest máme tedy ještě před sebou. Víte, kdy nás čekají? Podívejte se do kalendáře.

Hlídejte si své zdraví

Jak je známo, na den úplňku není radno plánovat si operační výkony, odložte to na později. A zároveň se zaměřte na své zdraví, protože i to tato část měsíce ovlivňuje. Konkrétně v červnu jsou to játra, kostrč, kyčelní svalstvo, klouby.

Co se jater, velmi důležitého orgánu, týče, vsaďte na karneol a červený avanturín. Oba zmíněné minerály dodávají vitalitu, uklidňují, zahánějí deprese, podporují celkovou regeneraci organismu. Potřebujete-li detoxikovat játra, obraťte se na malachit. Tento mocný kámen, který dokáže účinně odstraňovat z těla nahromaděné škodliviny.

Játra jsou pro naše zdraví zcela zásadní, hrají klíčovou úlohu v metabolismu tuků, bílkovin i sacharidů, ale slouží také jako zásobárna důležitých látek.

KOUPIT MALACHIT ZDE 

Červen patří Střelcům

Červnový úplněk je ve znamení Střelce. Lidé narození v tomto znamení jsou na jednu stranu nenapravitelní optimisté, plní nápadů a zájmu o vše nové, na stranu druhou ale také mají problém odpouštět, mívají sklony k autoritativnímu chování a vzdorovitosti. To negativní možná vylepší, že Střelec je také sebevědomý, disciplinovaný a kamarádský.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO STŘELCE ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro Střelce

Těšte se na nové začátky

Kamenem osudu, nových začátků a intuice je měsíční kámen, který je zároveň krystalem měsíce června. Tento minerál umí posílit intuici, empatii, vnitřní sílu a rozmanitost. Pomáhá i se zklidněním emocí a ochraňuje nás na cestách.

Pomoci může v případě, že vás trápí menstruační bolesti, nebo se chystáte na roli rodičů, posiluje totiž reprodukční orgány. Pořiďte ho také v případě, že máte doma velkého neposedu. Pomáhá hyperaktivním dětem.

Měsíční kámen je odrůda draselného živce. Už naši předci mu důvěřovali, byli přesvědčeni, že za energií tohoto pozoruhodného minerály bylo působení měsíčního svitu.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE 

  • Související články

Pomáhají nám, tak jim to oplaťme. Nezapomeňte krystaly čistit!

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Spolehněte se na kyvadlo, při výběru dejte na intuici

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva