Drastické diety vám škodí! Hubněte pomocí drahých kamenů

S příchodem jara začínají zvláště u dam obavy z brzkého poodhalování kůže, což má za následek držení všech možných diet. V dnešní medicíně je hubnutí pomocí drahých kamenů spíše podpůrná činnost, i když někteří léčitelé se vás budou snažit přesvědčit, že je to zaručeně jediný způsob jak zhubnout.

Přinášíme vám proto přehled kamenů, které vám ve vašem boji s kily pomohou.

Jak utlumit chuť k jídlu?

Avanturín, pro který je typická zelená barva, díky které dobře navazuje spojení s přírodou a její oživující energií, je osvědčeným pomocníkem v boji s nadváhou. Nošením avanturínu na krku či jeho držením v rukou otevřeme svou duši a čerpáme energii přírody, která nám svým působením pomáhá ve snaze zhubnout nějaké to kilo navíc. Avanturínová voda, pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim. Avanturínovou vodu vyrobíme použitím avanturínů, které dobíjíme na slunci. Kameny pak vložíme do džbánu s vodou a necháme působit. Kameny po chvíli vyndáme a vodu můžeme pít. Z hlediska zdravotního lze avanturín užít ve všech centrech lidského těla, i když jeho hlavním zaměřením je čakra srdce, kde díky jeho světlým tónům dosahuje nejlepších výsledků, jež mají původ v emocionální přetíženosti, tlaku a trvalém stresu. Lidem trpícím poruchami spánku se stane avanturín dobrým společníkem, neboť jim umožní zapomenout na jejich každodenní starosti a napomůže k jejich uvolnění. Pripravte si elixír z minerálů.

avantruín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Jak podpořit trávicí systém?

Prokřemenělá dřeva
, vyznačující se svou neprůhledností, matným až skelným leskem, jsou vzhledově nejpestřejším a nejkrásnějším kamenem. Nejznámější jsou araukarit a psaronie, které posilují naši koncentraci, vytrvalost, odvahu a podporují paměť. Po zdravotní stránce nám pomáhají v boji s nadváhou, jelikož regulují funkci žláz a trávicího systému. Několik doušků esence ráno na lačný žaludek podpoří látkovou přeměnu, krevní oběh a uklidní nervy. Tato voda, pokud ji budeme pít každé ráno, nám tlumí pocit hladu, proto se doporučuje při různých formách diet. K získání vody postupujeme stejně, jako u avanturínu. Dále pomáhají v bohy s artritidou, revma, artrózou a dnou. Včasným léčením zabráníme srdečnímu infarktu, trombóze, kornatění cév a křečovým žilám.

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZKAMENĚLÉHO DŘEVA

Harmonie těla i duše

Sodalit  je kamenem, který působí na lidi v mnoha oblastech, převážně však na jejich sebedůvěru a dodává odvahu, což je velmi důležitý prvek v boji s nadváhou. Sodalit působí na funkci žláz, posiluje imunitní systém a hlavně podněcuje vstřebávání tekutin v lidském těle. Jeho nejdůležitějším úkolem je čištění lymfatického systému a jednotlivých orgánů potřebných pro udržení rovnováhy metabolismu, který je tak důležitý v procesu hubnutí. Pravidelným nošením sodalitu docílíte celkové harmonie vašeho těla, hubnutí pro vás bude pak tak lehké!

sodalit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

 Autor článku: Svět Minerálů