Měsíc ve znamení Býka přinese mnoho inspirace, vášně a peněz

Podle horoskopu roku 2020, přinese měsíc duben ve znamení Býka, stavební základy pro nové cíle, vztahy a pracovní úspěch. Jste připraveni na tuto výzvu, která začíná 21. dubna 2020.

Inspirace a nové cíle

Budete mít prospěch ze změny své každodenní rutiny, ale budete s ní chtít bojovat! To však nedělejte, nebojujte! Využijte to, protože to bude dobré pro dlouhodobou změnu. Jaro přináší změnu! Ke změně potřebujete achát, který dodává sebedůvěru a pomáhá posílit odvahu a rozhodování.

achát býk motivace

 

Práce a disciplína

Zkombinujte svou dovednost a čas k práci, abyste dosáhli něčeho významnějšího. Možná zjistíte, že by se objeví nový zdroj příjmů, který bude pro Vás daleko příjemnější než současná rutina. A nejedná se o změně práce jako takové, ale o aktivním hledáním nových nápadů a směrů ve Vašem současném zaměstnání. Sodalit Vám pomůže zjistit, že se zde schovává spousta příležitostí, které jste míjeli.

sodalit práce motivace

 

Vztahy a přátelská napojení

Budete mít velkou hloubku napojení zejména s těmi, kteří jsou o něco starší než vy. Budete mít větší smysl pro sebehodnocení a důvěru. Plánujete svatbu v roce 2020? Pravděpodobně jste se dostali do stresu vzhledem k situaci a omezení, která byla nastavena. Třeba to je velká šance, protože astrologové věří, že změny pro tuto velkou událost přináší obrovské upevnění vztahu. Nevzdávejte to a upevněte vzah párovými náramky!

párové náramky vztah láska

 
Autor článku: Svět Minerálů