Měsíc ve znamení Býka přinese mnoho inspirace, vášně a peněz

Podle horoskopu roku 2020, přinese měsíc duben ve znamení Býka, stavební základy pro nové cíle, vztahy a pracovní úspěch. Jste připraveni na tuto výzvu, která začíná 21. dubna 2020.

Inspirace a nové cíle

Budete mít prospěch ze změny své každodenní rutiny, ale budete s ní chtít bojovat! To však nedělejte, nebojujte! Využijte to, protože to bude dobré pro dlouhodobou změnu. Jaro přináší změnu! Ke změně potřebujete achát, který dodává sebedůvěru a pomáhá posílit odvahu a rozhodování.

achát býk motivace

 

Práce a disciplína

Zkombinujte svou dovednost a čas k práci, abyste dosáhli něčeho významnějšího. Možná zjistíte, že by se objeví nový zdroj příjmů, který bude pro Vás daleko příjemnější než současná rutina. A nejedná se o změně práce jako takové, ale o aktivním hledáním nových nápadů a směrů ve Vašem současném zaměstnání. Sodalit Vám pomůže zjistit, že se zde schovává spousta příležitostí, které jste míjeli.

sodalit práce motivace

 

Vztahy a přátelská napojení

Budete mít velkou hloubku napojení zejména s těmi, kteří jsou o něco starší než vy. Budete mít větší smysl pro sebehodnocení a důvěru. Plánujete svatbu v roce 2020? Pravděpodobně jste se dostali do stresu vzhledem k situaci a omezení, která byla nastavena. Třeba to je velká šance, protože astrologové věří, že změny pro tuto velkou událost přináší obrovské upevnění vztahu. Nevzdávejte to a upevněte vzah párovými náramky!

párové náramky vztah láska

 
Autor článku: Svět Minerálů

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení