Růženín - kámen krásy a vitality

Růženín je druh křemene, který vykazuje světle růžový až růžově červený odstín. Barva je obvykle způsobena stopovým množstvím titanu, železa nebo manganu v surovém materiálu. 

Účel, síla a podpora růženínu

Růženín je známý jako úžasný krystal a kámen bezpodmínečné lásky. Tento krásný růžový kámen vydává silné vibrace lásky, které podporují emocionální a vztahové nejistoty a silně podporuje sebelásku a ženskost.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Růženín a jeho působení na nemoce a zdraví

V oblasti zdraví působí při neurotických potížích, úzkostech, apatii i strachu. Podporuje ledviny, srdce, játra, plíce, močové cesty i dutiny. Působí blahodárně na ženské pohlavní orgány i na ženskou a mužskou plodnost. Je výborný při rekonvalescenci. Působí skvěle na pleť, pomáhá redukovat vrásky a podporuje regeneraci pokožky. Je ideální pro předčasně narozené kojence a malé děti se srdeční slabostí. Překonává krizi středního věku.

Znamení zvěrokruhu

Růženín je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým úžasně zvýší silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Nádherný růženín a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro růženín je přiřazena tato čakra:

Tvary a podoby růženínu

Tento velmi krásný růžový minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky a tromlované kameny, které dodávají potřebou energii po celý den.  

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení