Růženín - kámen krásy a vitality

Růženín je druh křemene, který vykazuje světle růžový až růžově červený odstín. Barva je obvykle způsobena stopovým množstvím titanu, železa nebo manganu v surovém materiálu. 

Účel, síla a podpora růženínu

Růženín je známý jako úžasný krystal a kámen bezpodmínečné lásky. Tento krásný růžový kámen vydává silné vibrace lásky, které podporují emocionální a vztahové nejistoty a silně podporuje sebelásku a ženskost.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Růženín a jeho působení na nemoce a zdraví

V oblasti zdraví působí při neurotických potížích, úzkostech, apatii i strachu. Podporuje ledviny, srdce, játra, plíce, močové cesty i dutiny. Působí blahodárně na ženské pohlavní orgány i na ženskou a mužskou plodnost. Je výborný při rekonvalescenci. Působí skvěle na pleť, pomáhá redukovat vrásky a podporuje regeneraci pokožky. Je ideální pro předčasně narozené kojence a malé děti se srdeční slabostí. Překonává krizi středního věku.

Znamení zvěrokruhu

Růženín je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým úžasně zvýší silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Nádherný růženín a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro růženín je přiřazena tato čakra:

Tvary a podoby růženínu

Tento velmi krásný růžový minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky a tromlované kameny, které dodávají potřebou energii po celý den.  

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva