Oranžové minerály: Dodají optimismus a radost

 

Optimismus a radost ze života. Chybí vám v životě? Spolehněte se na oranžovou barvu. Pomáhá dokonce i při depresi a špatné náladě. Když si v této barvě pořídíte mocné minerály, můžete čerpat z nich i z barvy samotné.

O oranžových kamenech je známo, že jsou spojeny s druhou sakrální čakrou. Ta se nachází v oblasti podbřišku mezi pupíkem a pohlavními orgány. Známa je také jako sexuální a pokud je v harmonii, podepisuje se to na našem partnerském životě. K našemu protějšku jsme otevřenější, příjemnější a celkově sexuálně aktivnější a uvolněnější. Je-li však tato čakra zablokovaná, čeká nás mimo jiné sexuální abstinence, ale hrozí i zdravotní potíže spojené s prostatou, varlaty či vaječníky.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE

Které minerály jsou vhodné pro druhou sakrální čakru

Do kapsy nebo na krk

Jak už bylo řečeno, oranžová barva nám do života navrací radost a dobrou náladu. Budeme díky ní vděční za maličkosti, které život nabízí. Třeba si užijeme chvíle ve společnosti nebo s rodinou. Oranžové kameny toho ale umí mnohem víc, když se na ně spolehnete a budete je mít neustále při sobě, třeba díky minerálům do ruky, které stačí schovat třeba do kapsy, máte naději na to, že si najdete nové přátele nebo se znovu spojili s těmi starými. Oranžové kameny navíc přátelství a také věrnost a náklonost umějí posílit!

Že budete mít oranžový minerál pořád při sobě, zajistíte i tím, že si pořídíte špek s kamenem. Volit můžete náramky, náušnice, přívěsky. Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvu, tvar i silnou energii. Vždyť už faraóni ve starověkém Egyptě nosili minerály na hlavách a kolem krku jako amulety na ochranu! A nevadí ani, když si nevybere z nabídky. Můžete si nechat vyrobit šperk zcela podle vlastního vkusu na zakázku. 

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE

Karneol

Karneol je kamenem odvahy, vitality, sexuality a sebejistoty. Dodává nám životní sílu, podporuje naši tvořivost a sebedůvěru, ale také obnovuje vitalitu a zlepšuje koncentraci. Karneol je dobré umístit buď k vchodovým dveřím, aby chránil náš domov, nebo k posteli, aby nám zajistil klidný spánek. Zapomenout nesmíme na zdravotní plusy - stimuluje metabolismus, zlepšuje krevní oběh a srážlivost krve a vliv má i na reprodukční orgány.

KOUPIT KARNEOL ZDE 

Které minerály pomáhají s koncentrací

Sluneční kámen

Štěstí, zdraví, sexualita. Ty ovlivňuje sluneční kámen! Umí zajistit příznivou atmosféru a zvýšit naši intuici. Spolehněte se na něj, když vás bolí v krku nebo vás trápí vředy. A neocenitelný je, pokud špatně snášíte střídání ročních období.

KOUPIT SLUNEČNÍ KÁMEN ZDE

Jantar

Zná to každý rodič – období, kdy našim potomkům rostou zoubky, je náročné. Pro nás i pro ně. Přitom pomoc je po ruce. Jantar odnepaměti pomáhá právě bolest spojenou s růstem zubů odstranit nebo alespoň zmírnit.

Jantar není minerál, je to ztuhlá a zkamenělé pryskyřice stromů. Možná i proto je vodičem energií a má silnou přírodní a očistnou moc. Má příznivý vliv na naši paměť, posiluje přátelství, lásku, peníze i úspěch.

KOUPIT JANTAR ZDE

Které minerály chrání před negativní energií

Vanadinit

Vzácný nerost s obrovskou magickou mocí, to je vanadinit. Tento kámen je využíván mimo jiné jako doplňková léčba při nemocech dýchací soustavy, ovlivnit může ženy, které se potýkají s menopauzou či problémem s močovým měchýřem. Také zlepšuje kreativitu a pomáhá zvládat velkou pracovní zátěž. A pozor! Pokud se živíte psaním, vanadinit by vám neměl chybět. Odstraňuje totiž takzvaný autorský blok.

KOUPIT VANADINIT ZDE

  • Související články

Vsaďte na černou. Není to jen barva smutku, ale i vzkříšení

Buďte krásná a čerpejte energii. Ozdobte se minerály

Ochraňte své zdraví díky minerálům. Tyhle kameny podpoří krevní oběh i srdce

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů