Nedaří se vám navazovat přátelství? Vyrobte si speciální krystalovou mřížku!

Máte málo spřízněných duší? Chybí vám opravdový kamarád či kamarádka? Hledáte někoho, komu se můžete svěřit, kdo vás podpoří, když je vám nejhůř a bude se s vámi radovat, když je vám vážně fajn? Poradíme vám, jak si do života přitáhnout nové přátele.

Ono totiž najít v dnešní době skutečného přítele není vůbec jednoduché. Tak se svěřte do péče minerálů a nechte na sebe působit jejich mocnou sílu. Jsou totiž obdařené magickými účinky.

Vyzkoušejte rituál

K výrobě krystalové mřížky budete potřebovat větší kousek růženínu a pět křišťálových krystalů s jedním hrotem. Růženín – kámen lásky – položte do jejího středu a kolem něj rovnoměrně rozmístěte křišťály.

Dbejte na to, aby se rovné konce krystalů dotýkaly růženínu a hroty směřovaly od něj – energie vyzařovaná mřížkou se tak bude rozptylovat do všech stran.

Následně si vezměte křišťálovou hůlku (slzu, kyvadlo…) a „nakreslete“ na mřížku imaginární čáry vedoucí od hrotů křišťálů až na růženín. Styčné body zakroužkujte (postupujte ve směru hodinových ručiček!). Po celou dobu intenzivně myslete na svůj záměr.

Rituál můžete v případě zájmu provádět každý den. Mějte ale na paměti, že minimálně jednou týdně je zapotřebí mřížku rozebrat a všechny kameny vyčistit.

Růženín je opravdu mocný minerál, vždyť je už od antických dob považován za kámen lásky a srdce. Pokud si ho umístíte k srdci, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku, ale i přátelství.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Náramky přátelství

Podpořit stará kamarádství nebo navázat respektive podnítit nová, můžete díky minerálům i jinak. Pořiďte tomu, koho chcete nazývat přítelem, náramek přátelství. Ideálním kamenem do náramku je třeba jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem klidu a míru. Přitahuje štěstí, přátelství a peníze. Přátelství, družnost a srdečnost podpoří i chalcedon. Pomáhá nalézt ztracenou sebedůvěru a důvěru v naše okolí, které nás zklamalo nebo zranilo.

KOUPIT NÁRAMKY PŘÁTELSTVÍ ZDE

Které kameny podporují lásku

  • Související články

Vyčistěte své pracoviště od negativních energií

Ochraňme ty, kteří chránili nás. Nechte je čerpat sílu z minerálů

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva