Necítíte energii z minerálu? Nepanikařte a dejte tomu čas

Propadli jste síle minerálů, těšíte se, jak začnete čerpat z jejich vlastností, ale najednou jste zaraženi. Jak to, že necítíte tolik opěvovanou energii kamenů? Je něco špatně s krystalem, na který jste tolik spoléhali? Nebo je snad problém ve vás?

Ani tak, ani tak! Že jsou krystaly silní „předavači“ energie, to je známá věc. Někteří z nás se dokážou na minerál jednoduše napojit, okamžitě „najdou společnou řeč“ a bez velkého úsilí mohou začít čerpat vše, co kameny nabízejí.

Dejte tomu čas

Potom je však druhá skupiny vyznavačů minerálů. Cit pro energii z krystalů získají později, možná se dá říct postupně. Minerály nám toho poskytují neskutečně mnoho. Proto by byla škoda „zaseknout se“ jen na tom, že necítíme na první dobrou přísun energie. Tohle by totiž nikdy neměla být překážka k tomu učit se a čerpat to pozitivní od krystalů.

KOUPIT MINERÁLY CHRÁNÍCÍ PŘED NEGATIVNÍ ENERGIÍ ZDE  

Které minerály jsou ochranné

Pomalu, ale jistě

Jednoduše řečeno, nemusíte cítit velkou dávku energie, aby to znamenalo, že na vás minerál funguje. I tak totiž kameny pracují a jemně na vás působí. Prostě se uvolněte a hledejte si s kamenem k sobě cestu.

Využít potom můžete krystal přímo na problém, který vás trápí. Třeba na nějakou zdravotní patálii, kterou díky kamenu můžete příznivě ovlivnit. Možná jste zdravotně fit, ale potřebovali byste pomoc kamene v nějaké jiné oblasti. Tak si vybírejte energetický posilovač podle účelu.

Pokud si nejste jisti výběrem toho správného minerálu, sáhněte po speciálně vytvořených balíčcích. Vybírány jsou vždy takové kombinace, které přitahují energii a působí tam, kde je to potřeba.

KOUPIT BALÍČKY MINERÁLŮ ZDE  

Roli může hrát i znamení

Pozitivní energii z kamenů získáte i díky tomu, že sáhnete po takovém krystalu, který náleží k vašemu znamení. Zajistí vám díky spojení s vesmírem rovnováhu, která je v životě tolik potřebná, pomůže držet tělo i mysl v kondici. Vybírejte třeba šperky s minerálem nebo bytové doplňky.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ 

  • Související články

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Modrá barva: Uvolňuje pocity klidu, podporuje komunikaci

Chraňte svůj domov pomocí silných kamenů

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva