Dejte své kreativní duši vše, co můžete. Dopřejte jí minerály

Jste duše, která pořád něco vymýšlí, zkouší a plánuje, ale občas i vám nadšeným dojdou síly či nápady? Spolehněte se na minerály, které kreativce ve vás podpoří a pro samou inspiraci nebudete vědět, co dřív!

Ať už jste designer, výtvarník či malíř nebo se jednoduše v pracovním či volném čase věnujete jiné tvůrčí profesi, tyhle kameny jsou přesně tím, co potřebujete, abyste své kreativní duši dopřáli vše, co potřebuje.

Pomozte své duši

Díky nim načerpáte inspiraci, překonáte tvůrčí bloky, podpoříte to, na čem zrovna pracujete nebo o čem teprve sníte. Tvůrčí forma vyjádření, ať už jde o kterýkoliv obor, umí být pro člověka velmi prospěšná, protože mimo jiné pomáhá našemu duševnímu zdraví.

KOUPIT MINERÁLY NA PODPORU KREATIVITY ZDE

Které minerály podpoří vaši kreativitu

Mějte ho pořád u sebe

Pokud se věnujete jakékoli oblasti, u které se kreativita předpokládá, nejspíš dobře víte, že myšlenka či nápad často přijdou ve chvíli, kdy to nečekáte a udržet je v hlavě je občas pořádně složité. Tak mějte neustále u sebe pomocníka, který vás podpoří. Ideálním řešením je, kromě bloku a tužky, díky nimž si inspiraci můžete poznamenat, mít u sebe minerál do ruky. Schováte ho snadno do kapsy nebo kabelky a můžete z něj čerpat veškerou jeho moc. Řešením je také šperk s kamenem, volte náramky, náhrdelníky, náušnice nebo prsteny.

KOUPIT ŠPERKY S MINERÁLY ZDE 

Karneol

Karneol je tím pravým, pokud potřebujete podpořit svoji tvořivost a sebedůvěru. Tenhle minerál navíc probouzí motivaci, kterou potřebujete k rozvoji svým tvůrčích projektů a nápadů.

Co je však důležití je i to, že karneol má vliv na štěstí, prosperitu a analytické myšlení, které je v tvůrčím procesu také potřebné. A zmínit je třeba i jeho vliv na úspěch a klidný spánek.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Které minerály podporují úspěch

Selenit

Selenit, konkrétně ten v broskvovém odstínu, ochrání atmosféru vašeho domova, ale hlavně umí pomoci s odstraněním tvůrčích bloků. Čistí navíc sakrální čakru! Její zablokování může mít vliv na potlačování emocí, které jsou však v tvůrčím procesu důležité.

KOUPIT SELENIT ZDE 

Které minerály ovlivňují sakrální čakru

Pyrit

Pyrit je mocným spojencem. Kromě toho, že se na něj můžete spolehnout v případě, že potřebujete překonat překážky na cestě ke svému cíli a úspěchu je to také vynikající energetický štít, který blokuje negativní energii. Umí zajistit, že k nám budou přicházet nové myšlenky, že se budeme moci spolehnout na svoji sebedůvěru a zbaví nás vyčerpanosti.

KOUPIT PYRIT ZDE

Které minerály posílí vaši sebedůvěru

Labradorit

Labradorit je mocný minerál, který bývá označován jako kámen intuice, meditace a aury. Tvůrcům umí významně pomoci s tvůrcům objevením a vyjádřením jejich tvůrčí stránky, protože dovede stimulovat tvůrčí vize a přináší zajímavé myšlenky. Co se kreativcům velmi hodí je, že labradorit pomáhá myslet nestandardně. Labradorit také stimuluje všechny čakry a zklidňuje mysl.

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Sodalit

Sodalit je minerálem, který ovlivňuje tvůrčí proces, protože dovede ovlivnit to, že k vám přijde průlom a napadne vás tvůrčí řešení. Spolehněte se na něj třeba v případě, že potřebujete započít nový projekt, ale chybí vám k tomu odvaha. Sodalit také může podpořit naši vnímavost a koncentraci.

KOUPIT SODALIT ZDE

Které minerály podporují koncentraci

 

Mohlo by vás také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva