5 minerálů s vysokými vibracemi. Máte takový doma?

Možná ho máte doma, jen o tom zatím nevíte. Možná se však na jeho silné účinky spoléháte zcela úmyslně. Řeč je o minerálech s vysokými vibracemi. Takové minerály jsou opravdu velmi silné.

Obklopíte-li se těmito krystaly, můžete čekat lavinu energie. Nemějte přitom obavy, že tyto kameny jsou nedostupné, i když se vás někdo pokusí přesvědčit o tom, že jsou drahé a vzácné. Ba naopak, jste-li fanoušci minerálů, je dost dobře možné, že jeden takový máte doma.

Ametyst

Vysoce vibrační krystal je ametyst. Velmi intenzivně působí na čakry, konkrétně na korunní a čakru třetího oka.

Ametyst má sílu přeměnit negativní energii na pozitivní prostřednictvím síly fialového plamene. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry, ale ovlivňuje také náš boj s nejrůznějšími závislostmi. Sáhněte po něm i v případě, že se špatně rozhodujete.

KOUPIT AMETYST ZDE

Které minerály působí proti nespavosti

Selenit

Selenit také zmůže velké věci – kromě toho, že ukotvuje na planetě světlo s vysokou vibrací také odpuzuje špatné vibrace. Díky tomu, jak silný je, zvyšuje selenit vibrace všude, kde je umístěn, ideálně by to mělo být ve středu domu.

KOUPIT SELENIT ZDE

Měsíční kámen

Měsíční kámen pomáhá naladit se na frekvenci měsíce a přijmout energii z vesmíru. Kromě toho, že udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii také může pomoci s inspirací. Vrací nás do klidu a rovnováhy.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Celestin

Celestin se chlubí obrovskými vibracemi a je kamenem vhodným pro nové začátky. Pokud bojujete se stresem a úzkostmi, je pro vás tím pravým. Pomůže vám i v komunikaci a v případě že potřebujete napravit pošramocený vztah. Jednoduše pomáhá překonat veškeré životní situace a zvládnout život takový jaký je.

KOUPIT CELESTIN ZDE

Které minerály jsou vhodné pro nové začátky

Kyanit

Vysokou vibrační energií se chlubí kyanit v modrém odstínu. Ukotvuje čakry, zejména tu krční, a vyrovnává energii. Kromě toho působí očistně a ochranně, rozvíjí intuici, kreativitu a logické myšlení. Využijte ho při meditaci a relaxaci. Volte ho, pokud se chystáte na digitální detox. Kyanit totiž slouží jako pohlcovač elektromagnetického smogu.

KOUPIT KYANIT ZDE 

  • Související články

Přehlídka 50 druhů vzácných kamenů: Neuvěříte, co všechno tyhle minerály umí! Použijte jejich magickou sílu!

Zdá se vám, že své krystaly „necítíte“ tak jako dřív? Poradíme vám

Velký nebo malý? Proč záleží na velikosti minerálu?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva