Zdá se vám, že své krystaly „necítíte“ tak jako dřív? Poradíme vám

Pakliže s nějakými kameny pracujete delší dobu, možná máte dojem, že už nejsou tak účinné. Co s tím?

Tento problém může nastat dokonce i v případě minerálů s vysokými vibracemi jako je angelit či celestit. Zkrátka a dobře najednou zjistíte, že je „cítíte“ mnohem slaběji, než jak jste zvyklí.

Angelit placička

Angelit

V první řadě se zamyslete nad tím, kdy jste je naposledy čistili a nabíjeli. Dojdete-li k tomu, že už je to dlouho, neváhejte a pusťte se do toho.

Pokud údržbu svých krystalů nezanedbáváte, pak je pravděpodobné, že se v mezičase nějak změnila vaše vlastní energie (například je momentálně zaměřená jinam). To ovšem neznamená, že inkriminované nerosty nefungují stejně dobře jako předtím – prostě to jen tak nevnímáte.

Turmalín náramek střapatý

Turmalín

Jedincům, kteří často používají výše zmíněné krystaly s vysokými vibracemi, vřele doporučujeme zakoupení většího počtu uzemňovacích kamenů – černého obsidiánu, červeného jaspisuturmalínu apod. Asi to zní zvláštně, ale čím více budete spojeni se zemí, tím lépe tyto vibrace budete cítit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení