Udržte svou psychiku v rovnováze pomocí drahých kamenů

Není tajemstvím, že naše psychika je mocná a jsou s ní spojené více méně všechny tělesné choroby. Říká se, že pokud máte jakýkoliv psychický problém, vaše tělo vás na něj upozorní právě nějakou tělesnou nemocí. Pořiďte si jeden z následujících minerálů, které vám pomohou udržet vaši psychiku v rovnováze. Uvidíte, že i vaše zdraví na tom bude brzo o moc lépe.

Ametrín posiluje soustředění a nové úhly pohledu při hledání řešení. Pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji. Zbavuje nás předsudků a podporuje schopnost rozhodovat sám o sobě. Ametrín také chrání před útoky na naši psychiku. Pozitivně působí na intelektintuici a vnímáníSjednocuje mužskou a ženskou energii. Pomáhá nám najít vnitřní klid. A spojuje zdánlivé protiklady.

ametrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

Bronzit je kamenem odvahy, laskavosti a sebepřijetí. Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost. Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

Kyanit je kamenem harmonie, vyrovnanosti a intuice. Odstraňuje blokystrachobavy, psychické napětí, stres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. Pomáhá s orientací ve zmatečných životních situacích. Je skvělý pro meditaci, relaxaci a soustředění na to důležité.

kyanit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KYANITU 

Fluorit je kamenem mysli, síly a sebedůvěryPosiluje naši mysl, myšlenky a zahání úzkost. Zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť. Má stabilizační účinky potlačuje zmatenost, náladovoststrach z budoucnosti i ze špatných rozhodnutí. Uvádí do rovnováhy tělo i mysl.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU 

Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvu, tvar i léčivou energii. Vyberte si ten, který sedne právě Vám!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení