Udržte svou psychiku v rovnováze pomocí drahých kamenů

Není tajemstvím, že naše psychika je mocná a jsou s ní spojené více méně všechny tělesné choroby. Říká se, že pokud máte jakýkoliv psychický problém, vaše tělo vás na něj upozorní právě nějakou tělesnou nemocí. Pořiďte si jeden z následujících minerálů, které vám pomohou udržet vaši psychiku v rovnováze. Uvidíte, že i vaše zdraví na tom bude brzo o moc lépe.

Ametrín posiluje soustředění a nové úhly pohledu při hledání řešení. Pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji. Zbavuje nás předsudků a podporuje schopnost rozhodovat sám o sobě. Ametrín také chrání před útoky na naši psychiku. Pozitivně působí na intelektintuici a vnímáníSjednocuje mužskou a ženskou energii. Pomáhá nám najít vnitřní klid. A spojuje zdánlivé protiklady.

ametrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

Bronzit je kamenem odvahy, laskavosti a sebepřijetí. Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost. Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU

Kyanit je kamenem harmonie, vyrovnanosti a intuice. Odstraňuje blokystrachobavy, psychické napětí, stres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. Pomáhá s orientací ve zmatečných životních situacích. Je skvělý pro meditaci, relaxaci a soustředění na to důležité.

kyanit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KYANITU 

Fluorit je kamenem mysli, síly a sebedůvěryPosiluje naši mysl, myšlenky a zahání úzkost. Zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť. Má stabilizační účinky potlačuje zmatenost, náladovoststrach z budoucnosti i ze špatných rozhodnutí. Uvádí do rovnováhy tělo i mysl.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU 

Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvu, tvar i léčivou energii. Vyberte si ten, který sedne právě Vám!