Kameny vhodné pro domácí zvířata


zdroj: pixabay

Věděli jste, že z magických vlastností některých minerálů mohou profitovat i vaši čtyřnozí přátelé?

Pejskové a kočičky mohou nosit přívěsek na obojku, nebo můžete umístit pár malých tromlů případně placiček například pod čalounění pohovky, na které váš chlupatý miláček rád odpočívá, nebo dát do pelíšku. A jaké minerály zvolit?

Lapis lazuli je úžasným pomocníkem při boji s neklidem či stresem. Svému nositeli dodává vyrovnanost a posiluje jeho psychické schopnosti. Kromě toho má silnou ochrannou moc. Disponuje silnými protizánětlivými účinky.

lapis lazuli

PROHLÉDNOUT

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Svého nositele ochraňuje a dodává mu radost ze života. Posiluje věrnost a lásku Odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a činnost metabolismu. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém

 

ametyst

 

PROHLÉDNOUT

 

KŘIŠŤÁL je energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí. Vašemu mazlíčkovi dodá pocity klidu a harmonie. Urychluje hojení všech nemocí, srdečních chorob, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.
Dále snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky

křišťál

PROHLÉDNOUT

 

Růženín – tento minerál je vhodný především pro traumatizovaná zvířata (typicky psy z útulku), kterým dodá pocit bezpečí a klidu. Doporučujeme sehnat si velký kus a ten vystavit v obýváku, aby mohl působit na všechny členy vaší rodiny.

růženín

PROHLÉDNOUT

 

Avanturín zelený – působí blahodárně na srdce a mysl. Ideální pro situace, kdy potřebujete na delší dobu někam odjet a nemůžete si svého nejlepšího kamaráda vzít s sebou.

avanturín zelený

PROHLÉDNOUT