♥ ♥ Máme Vás rádi a nadělujeme slevu 10% do 19.2! Kód pro uplatnění v košíku: val19

Kameny vhodné pro domácí zvířata


zdroj: pixabay

Věděli jste, že z magických vlastností některých minerálů mohou profitovat i vaši čtyřnozí přátelé?

Samozřejmě netvrdíme, že pejskové, kočičky… by kameny měly nosit zavěšené na krku - zvlášť když doma obvykle chodí bez obojku. Není ale nic lehčího, než vzít pár malých tromlů (případně placiček) a umístit je například pod čalounění pohovky, na které váš chlupatý miláček rád odpočívá. A jaké minerály zvolit?

karneol placička

PROHLÉDNOUT

Křemen

Různé odrůdy křemene – perfektní přírodní antidepresivum. Ano, i zvířata mohou trpět depresemi – třeba kvůli ztrátě svého páníčka nebo jiného domácího mazlíčka.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Leopardní jaspis

Leopardí jaspis – podporuje trávení a mírní bolesti břicha. S jeho pomocí lze vyrobit i jakýsi elixír. Stačí dát ho do skleněné mísy s pramenitou vodou a tu na 12 hodin nechat na slunci nebo v měsíčním světle.

jaspis leopard

PROHLÉDNOUT

Růženín

Růženín – tento minerál je vhodný především pro traumatizovaná zvířata (typicky psy z útulku), kterým dodá pocit bezpečí a klidu. Doporučujeme sehnat si velký kus a ten vystavit v obýváku, aby mohl působit na všechny členy vaší rodiny.

růženín

PROHLÉDNOUT

Avanturín

Avanturín zelený – působí blahodárně na srdce a mysl. Ideální pro situace, kdy potřebujete na delší dobu někam odjet a nemůžete si svého nejlepšího kamaráda vzít s sebou.

avanturín zelený

PROHLÉDNOUT