Kameny vhodné pro domácí zvířata


Věděli jste, že z magických vlastností některých minerálů mohou profitovat i vaši čtyřnozí přátelé?

Pejskové a kočičky mohou nosit přívěsek na obojku, nebo můžete umístit pár malých tromlů případně placiček například pod čalounění pohovky, na které váš chlupatý miláček rád odpočívá, nebo dát do pelíšku. A jaké minerály zvolit?

LAPIS LAZULI

Lapis lazuli je úžasným pomocníkem při boji s neklidem či stresem. Svému nositeli dodává vyrovnanost a posiluje jeho psychické schopnosti. Kromě toho má silnou ochrannou moc. Disponuje silnými protizánětlivými účinky.

lapis lazuli

PROHLÉDNOUT LAPIS

AMETYST

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Svého nositele ochraňuje a dodává mu radost ze života. Posiluje věrnost a lásku Odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a činnost metabolismu. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém

ametyst

 

PROHLÉDNOUT AMETYST

 

KŘIŠŤÁL

KŘIŠŤÁL je energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí. Vašemu mazlíčkovi dodá pocity klidu a harmonie. Urychluje hojení všech nemocí, srdečních chorob, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.

křišťál

PROHLÉDNOUT KŘIŠŤÁL

RŮŽENÍN

Růženín – tento minerál je vhodný především pro traumatizovaná zvířata (typicky psy z útulku), kterým dodá pocit bezpečí a klidu. Placička růženínu můžete dát mazlíčkovi pod pelech nebo klidně jen tak, aby se o ni mohli otírat a hrát si s ní.

 růženín

PROHLÉDNOUT RŮŽENÍN

Nevybrali jste z minerálů?

Pro tento případ jsme sestavili Harmonizující balíček minerálů pro zvířátka. Minerály v tomto balíčku jsou zvoleny tak, abyste měli doma spokojeného psa, kočku nebo jakéhokoliv jiného domácího mazlíčka. Speciálně sestavený balíček obsahuje 6 minerálů pro podporu duševního a fyzického zdraví zvířat. 

  

PROHLÉDNOUT BALÍČKY MINERÁLŮ

 

Přečtěte si také:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva