Poruchy řeči přinášejí spoustu problémů. Poradíme jak na ně vyzrát!

 

Poruchy řeči mohou být způsobeny řadou věcí. Od vrozených vad, přes špatnou výchovu, až po potlačování intenzivních pocitů a citů. Nesprávná výslovnost obvykle neznamená jen problém s řečí.

Z poruch řeči totiž mohou vyplynout problémy v komunikaci, horší zařazení do kolektivu, snížená sebedůvěra a další psychické obtíže, které mohou člověka provázet po celý život. Na jejich hojení není nikdy pozdě. Představujeme vám drahé kameny, které s poruchami řeči pomohou.

Modrý chalcedon

Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi, přináší nám štěstí a úspěch. Je považován za kámen komunikace, řečníků a politiků. 

Před důležitými projevy na veřejnosti, vkládán pod jazyk nebo držen v dlani, pomáhá překonávat ostych a trému. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon hojí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce.

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Které minerály nám pomohou s úspěchem

Achát

Achát vysoce optimistický kámen, který posiluje víru a naději. Pomáhá lidem, kteří mají problém se sebevyjádřením a komunikací. Díky němu získáte citovou rovnováhu a zmírní váš stres, podporuje také odvahu.

Poslouží každému, kdo strádá depresemi. Mechový achát funguje proti zánětům, pročišťuje oběhový a vylučovací systém. Posiluje imunitní systém. Napomáhá předcházet hypoglykémii a dehydrataci, hojí infekce, nachlazení i chřipku a snižuje horečky.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Které minerály podporují odvahu

Křišťál

Křišťál v nás odstraňuje vzniklé blokády, které nám brání v průtoku energie, pomáhá také se spánkem. Zejména citové blokády, které mohou způsobit různé vady řeči. Jako prevenci můžete nosit korále, či přívěsek.

Pro posílení účinku můžete použít křišťálovou vodu, kterou užívejte vnitřně jako elixír. Získáte ji tak, když do nádoby s vodou ponoříte několik křišťálů a necháte den působit. Poté křišťály vyjmete a vodu vypijete.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Které minerály podporují spánek

  • Související články

Dosáhněte svých snů pomocí drahých kamenů!

Udržujte své minerály čisté. Pomohou vám tyto tři originální způsoby

Vyčistěte své pracoviště od negativních energií

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva