Poruchy řeči přinášejí spoustu problémů. Poradíme jak na ně vyzrát!

Poruchy řeči mohou být způsobeny řadou věcí. Od vrozených vad, přes špatnou výchovu, až po potlačování intenzivních pocitů a citů. Nesprávná výslovnost obvykle neznamená jen problém s řečí. Z poruch řeči totiž mohou vyplynout problémy v komunikaci, horší zařazení do kolektivu, snížená sebedůvěra a další psychické obtíže, které mohou člověka provázet po celý život. Na jejich hojení není nikdy pozdě. Představujeme vám drahé kameny, které s poruchami řeči pomohou.

Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi. Je považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. Před důležitými projevy na veřejnosti, vkládán pod jazyk nebo držen v dlani, pomáhá překonávat ostych a trému. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon hojí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce.

Achát vysoce optimistický kámen, který posiluje víru a naději. Pomáhá lidem, kteří mají problém se sebevyjádřením a komunikací. Díky němu získáte citovou rovnováhu a zmírní váš stres. Poslouží každému, kdo strádá depresemi. Mechový achát funguje proti zánětům, pročišťuje oběhový a vylučovací systém. Posiluje imunitní systém. Napomáhá předcházet hypoglykémii a dehydrataci, hojí infekce, nachlazení i chřipku a snižuje horečky. 

Křišťál v nás odstraňuje vzniklé blokády, které nám brání v průtoku energie. Zejména citové blokády, které mohou způsobit různé vady řeči. Jako prevenci můžete nosit korále, či přívěsek. Pro posílení účinku můžete použít křišťálovou vodu, kterou užívejte vnitřně jako elixír. Získáte ji tak, když do nádoby s vodou ponoříte několik křišťálů a necháte den působit. Poté křišťály vyjmete a vodu vypijete. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení