Sněžný úplněk je tady. Pečujte o vztahy a dejte šanci snům

 

Venku to sice vypadá, jako by jaro mělo začít každým okamžikem, ale nenechejme se zmýlit. Zima ještě možná neřekla poslední slovo! Ostatně i úplněk, který nastane 24. února ve 13:30 hodin, má přezdívku sněžný.

Je ve znamení Panny, ovlivní naše srdce, aortu, krevní oběh a krevní tlak. Kdy nás letos čekají další úplňky? To zjistíte v našem kalendáři .

Únorový úplněk je výjimečný v tom, že jde o takzvaný mikroúpněk, kdy bude měsíc vypadat menší, než obvykle, jelikož bude v největší možné vzdálenosti od Země.

A proč sněžný úplněk? Dříve možná mnohem více než v současnosti byl únor velmi mrazivým měsícem, krajina byla zasněžená a zásoby se tenčily. Proto se mu občas říká i hladový…

Vy už hlad mít nebudete, tak využijte všechny výhody, které nám úplněk tento měsíc přináší. Pracujte na sobě, pečujte o vztahy s těmi, na kterých vám záleží, meditujte a čerpejte sílu a energii z úplňku.

Ochrání vás ametyst

Každý měsíc přináší úplněk a každý úplněk přináší jeden kámen – kámen úplňku. V únoru je to ametyst.  Silně ochranný minerál, který nám zajistí klid, odpuzuje z našeho okolí negativní energie a přepere i nespavost, s kterou někteří z nás v době úplňku mohou mít problém. Ametyst vás nejen ochrání, ale také podpoří vaše milostné vztahy, naleje vám do žil pěknou dávku optimismu a nakopne vás, abyste své sny přeměnili ve skutečnost. Ametyst má navíc vliv na harmonizaci krční a korunní čakry.

KOUPIT AMETYST ZDE  

Které minerály vám pomohou se spánkem

Krční čakra se nachází v oblasti hrtanu , má na starost komunikaci a sebevyjádření, pokud máte právě s těmito dovednostmi problém, nejspíš máte čakru zablokovanou. Může vás trápit vada řeči, ztráta niti v rozhovoru, možná i nevýrazný hlas. Pro pátou krční čakru jsou vhodné třeba i akvamarínangelitapatit či celestin.

Korunní čakra, neboli čakra temene se nachází v nejvyšším bodě temene hlavy. Je spojována s depresemi, epilepsií, senilitou a schizofrenií. Vhodnými kameny jsou dále ametystfluoritjadeitkřišťál. 

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE  

Panny vpřed!

Únorový úplněk je ve znamení Panny. Lidé v tomto znamení narození jsou obecně důslední, pečliví, pořádkumilovní a pracovití. Panny se však koncentrují jen a pouze na to, co považují za důležité.

KOUPIT MINERÁLY PRO PANNY ZDE  

Které minerály jsou vhodné pro Pannu

Související články

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva