Vodní znamení: Pozor, tyto znamení jsou citlivá!

 

Věděli jste, že každé ze znamení zvěrokruhu je „zaslíbeno“ jednomu z živlů? Ohnivá znamení jsou Beran, Střelec a Lev, zemská Býk, Kozoroh a Panna a mezi vzdušná se řadí Blíženci, Váhy a Vodnář. Pojďme si říct něco víc o znameních Raka, Štíra a Ryby, která patří mezi znamení vodní.

Všechny tři vodní znamení mají mnoho společného, ale v mnohém se také liší. Ryby, Štíři i Raci jsou citlivé povahy, záleží jim na hlubokých mezilidských vztazích a umějí být sentimentální. Mají tendence být silně empatičtí a otevření, hrozí jim ale logicky, že budou raněni.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE   

Rak (21. června - 22. července)

 

Raci mají dáno do vínku být velmi ochranitelští k těm, na kterým jim záleží, rádi o druhé pečují, ale umějí být velmi sentimentální. Ale pozor, Raci nejsou žádní přecitlivělí suchaři! Mají obrovský smysl pro humor a ve společnosti jsou velmi oblíbení.

Pro Raka se hodí třeba turmalín, který umí odvádět negativní emoce jako je zlost, strach, hněv, žárlivost či úzkost. Můžete se na něj spolehnout, pokud si toužíte splnit sny nebo udělat důležité životní rozhodnutí. Kromě toho velmi pozitivně ovlivňuje náš spánek, a protože bez odpočinku nemůžeme být ve formě, je dobré se na tenhle kámen spolehnout.

Raci mohou sáhnout i po jadeitu, silně ochranném kameni, který přímo symbolizuje klid a mír. Jadeit je kámen důležitý, protože chrání mimo jiného i před neštěstím, a to je přece v životě naprosto zásadní.

 KOUPIT MINERÁLY PRO RAKY ZDE  

Minerály vhodné pro Raky

Štír (23. října - 21. listopadu)

Štíři jsou ovládáni Marsem a Plutem, dodává jim to do života intenzitu a bojovnost. Ale pozor, umějí být tajnůstkářští. Nevyhledávají povrchní vztahy, řídí se instinktem, jsou sebejistí.

Pokud si Štíři vybírají minerál, dobrý je pro ně třeba achát, který jednak obnovuje tělesnou energii, jednak napomáhá sebepoznání. Velmi dobrý je na zahnání negativních emocí, dobrý je achát hlavně pro děti. Chrání před stresem a pomáhá při citových zklamáních.

I obsidián je „štíří“ kámen. Jde o minerál velmi silně ochranný, který odpuzuje zlo a negativitu a posiluje naši víru v sebe samé. Jde o skvělý kámen, který pomáhá při důležitých rozhodnutích, která mohou zásadně ovlivnit náš život.

KOUPIT MINERÁLY PRO ŠTÍRY ZDE  

Minerály vhodné pro Štíry

Ryby (19. února - 20. března)

Ryby jsou dalším vodní znamením s jasně danými charakteristickými rysy. Jsou velmi citlivé, až přecitlivělé, také zasněné a soucitné. Rády na sebe přejímají problémy a smutky ostatní, a to se jim nemusí vyplatit. Pomáhají s radostí druhým, může se ale stát, že budou časem emocemi ostatních zcela zahlceny.

Vhodný je pro Ryby třeba tyrkys, který navozuje vnitřní klid, což se Rybám může hodit. Jde o kámen jako dělaný pro chvíle, kdy už nevíme kudy kam a trápí nás smutek nebo přímo deprese. Tyrkys nám dodá sílu, odvahu a rozhodnost. Měsíční kámen se také pro Ryby velmi hodí, ovlivňuje naši vnitřní sílu navrací nás do rovnováhy a klidu.

KOUPIT VHODNÉ PRO RYBY ZDE  

Minerály vhodné pro Ryby

Související články

 

 Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva